Nagymértékű műsorváltozás szeptembertől a Cartoon Networkön - Gyerek-Világ

2013. augusztus 11.


Szeptemberben a Turner csatornáin rengeteg premier várható,de emellett a Cartoon Network még a műsorbeosztásán is változtat, aminek következtében több félórás blokk lesz, amit valószínűleg több reklámmal töltenek ki. Itt a Cartoon Network szeptembertől érvényben lévő hétköznapi műsora: (változások vastaggal)

06:01 RobotBoy
06:15 Johnny Test
06:30 Eliot Kid
07:00 Tom és Jerry
07:20 Gumball csodálatos világa
07:45 Dexter Labóratoriuma
08:05 Ben 10: Ultimate Alien
08:30 Ben 10 Omniverzum
09:00 Redakai: A Kairu meghódítása
09:30 The Garfield Show
10:05 Totál Dráma Akció
10:35 Cartoon Toon Toon: Boci es Pipi/ Nyomi szerencsétlen utazásai/Angelo Rulez/Chowder/Johnny Test
11:25 Cartoon Toon Toon: Menyus vagyok / Mizújs, Scooby-Doo?/Ben 10/Tini Titánok/-Doo: Rejtélyek Nyomában
12:15 Dexter labóratoriuma
12:45 Kalandra fel!
13:15 Parkműsor
13:45 Totál Dráma Akció
14:10 Mizújs, Scooby-Doo?
14:40
Újabb Bolondos Dallamok: Együtt a csapat
15:10 The Garfield Show
15:40 Angelo Rulez-második évad
15:50 Angelo Rulez
16:00 Sárkányok-A Hibbant sziget harcosai/Gumball csodálatos világa/Ben 10 Omniverzum/ Újabb Bolondos Dallamok: Együtt a csapat/Kalandra fel!
16:25 Kalandra fel!
16:55 Parkműsor
17:10 Gumball csod
álatos világa
17:40 Scooby-Doo: Rejtélyek Nyomában
18:10 Johnny Test
18:35 Kalandra fel! / Sárkányok-A Hibbant sziget harcosai/Gumball csod
álatos világa/Ben 10 Omniverzum/ Újabb Bolondos Dallamok: Együtt a csapat
19:00 Redakai: A Kairu meghódítása
19:25 Ben 10 Omniverzum
19:50 Transformers Prime: Beast Hunters
20:15 Star Wars: A Klónok Háborúja
20:45 Bátor, a gyáva kutya

Hétvégi műsor:
06:00 Robotboy
06:15 Johnny Test
06:30 Eliot Kid
06:50 Sárkányok: A Hibbant-sziget harcosai
07:15 Gumball csodálatos világa
07:45 Ben 10: Ultimate Alien/ Ben 10: Omniverzum
08:10 Újabb bolondos dallamok
08:40 Kalandra fel!
09:05 Cartoon Network Mozi
09:55 Boci és Pipi
10:35 A Garfield-show
11:05 Bátor, a gyáva kutya
11:20 Totál Dráma Világturné
11:50 Ed, Edd és Eddy
12:15 Kalandra fel!
12:40 Ben 10 és az idegen erők
13:05 Gormiti: Nature Unleashed / Tini titánok
13:35 Beyblade: Metal Masters
14:00 Az igazság ifjú ligája
14:25 Boci és Pipi
14:45 Johnny Test
15:10 Scooby-Doo: Rejtélyek nyomában
15:35 Sárkányok: A Hibbant-sziget harcosai
16:00 Gumball csodálatos világa
16:30 Ben 10: Omniverzum / Ben 10: Ultimate Alien
16:55 Újabb bolondos dallamok
17:25 Kalandra fel!
17:50 A Garfield-show
18:10 Cartoon Network Mozi
19:00 Boci és Pipi
19:25 Angelo rulez / Gormiti: Nature Unleashed
19:50 Parkműsor
20:15 Tom és Jerry
20:20 Ed, Edd és Eddy
20:45 Bátor, a gyáva kutya

0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése