2016 halloweenje a tévében - Gyerek-Világ

2016. október 30.

Eltelt lassan egy év a legutóbbi ijesztgetős időszak óta. És már itt is a következő. Összegyűjtöttük a gyerektévék kínálatát október utolsó két napjára, szigorúan csak a témába vágóakat.

2015-höz hasonlóan 2016-ban sem feledkeztek meg a gyerektévék a Halloweenről, arról a napról mikor ijesztgetni szoktuk egymást. Tévécsatornákhoz mérten a vizsgált csatornák rémisztő epizódokkal jelentkezik a nézők kedvenc sorozataiból. A Nickelodeon, a Disney Csatorna, a Cartoon Network, a Boomerang és a Nick Jr. mind-mind készülnek az alkalomhoz illő sorozatepizódokkal, sőt még premierek is láthatóak lesznek. Nme részleteznénk, hogy mikor mi lesz majd látható, erre készült ugyanis az alábbi táblázat. A Napi premierekhez hasonlóan a lenti táblázat is a lehető legegyszerűbben készült el. Segítségül a tényleges premierekhez, kiemeltük a címeket naranccsal. Ha valakit tényleg csak ezek érdekelnének. :)

2016. október 30.
Nickelodeon
5:20
Bubi guppik
Csokit, vagy csalok, Morci bácsi!
Nickelodeon
6:40
Béci és Réci
A kipattanó töktelek / Pókbarátság
Nickelodeon
7:25
A mancs őrjárat
A kutyák és a szellemkalóz
Nick Jr.
8:10
Dóra, a felfedező
Halloween Parade
Nick Jr.
8:40
Bubi guppik
Haunted House Party
Cartoon Network
9:00
Ninjago: Az ősök napja
Nick Jr.
9:10
Ni Hao, Kai Lan
Ni hao, Halloween
Nickelodeon
9:25
Sanjay és Craig
Halloweenies/G.U.T.S. Busters
Nick Jr.
9:40
Dóra és barátai
Trick or Treat
Cartoon Network
9:50
Lego Scooby-Doo és a Fekete lovag kincse
Nick Jr.
10:10
A mancs őrjárat
Pups and the Ghost Pirate
Disney Csatorna
10:30
Csiribí-csiribá
Nick Jr.
10:35
Umizoomi csapat
The Ghost Family Costume Party
Nickelodeon
10:50
Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája
Ding mester szellemgömbje
Nick Jr.
11:05
Max és Ruby
Ruby & The Beast/Max és Ruby's Halloween House/Max's Trick or Treat
Nick Jr.
11:30
Olive, a strucc
Olive and the Spooky Castle
Nick Jr.
11:35
Vanda és a földönkívüli
Pumpkins
Nick Jr.
11:40
A mancs őrjárat
Pups Save a Ghost
Nick Jr.
12:00
Láng és a szuperverdák
Truck or Treat
Nick Jr.
12:25
Bubi guppik
Trick-or-Treat, Mr. Grumpfish!
Nickelodeon
12:55
iCarly
Féloween
Nick Jr.
12:55
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
A Very Genie Halloweenie
Nick Jr.
13:25
Little Charmies
Spooky Pumpkin Moon Night
Nickelodeon
13:25
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn
A buli pánik
Nick Jr.
13:50
Béci és Réci
Pop-Up Pumpkin Patch / Up Popped a Spider
Nickelodeon
13:50
Big Time Rush
Totál Halloween
Nickelodeon
14:20
Sam és Cat
Baba-szitterek
14:30
Az eb és a web
Howloween 2-The Final Reckoning
Nickelodeon
14:45
Veszélyes Henry
Jasper bajba kerül
Nickelodeon
15:15
Big Time Rush
Totál zizi
Nickelodeon
15:40
A Hathaway kísértetlak
Szellemes Halloween
Cartoon Network
16:00
Parkműsor
Rémmesék a parkból: Halloweeni különkiadás V
Nickelodeon
16:05
100 dolog a gimi előtt
Legyen ez a legjobb iskolai Halloween!
Cartoon Network
16:25
Parkműsor
Rémmesék a parkból: Halloweeni különkiadás I / Rémmesék a parkból: Halloweeni különkiadás IV / Ölj-szendvics / A varázsszintetizátor/A székállítás gagyi/Az elkódorgott test/A hús nem játék/Hello, kormányzó!/A megbecsülés napja/Tévéőrület/Zűrös helyettesítő/Balszerencsés beszólás/Viszlát a partin/Zombiest testközelből/Túl a csúcson/A vérborz/Halál fia nyolckor / Rémmesék a parkból: Halloweeni különkiadás II / Rémmesék a parkból: Halloweeni különkiadás III
Nickelodeon
16:30
SpongyaBob Kockanadrág
A Bikini-fenék átka
Nickelodeon
19:50
Bella és a Bulldogok
Törjön ki a frász!
Disney Csatorna
20:30
Csiribí-csiribá 2
Nick Jr.
1:25
Umizoomi csapat
The Ghost Family Costume Party
2016. október 31.
Nickelodeon
5:20
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
A nagy dzsinn-halloween
Nickelodeon
5:40
Dóra és barátai
Csokit vagy csalunk!
Cartoon Network
6:00
Tini titánok, harcra fel!
Halloween/Ghost Boy/Slumber Party
Nick Jr.
6:00
Vanda és a földönkívüli
Pumpkins
Nickelodeon
6:10
A mancs őrjárat
Egy szellem megmentése
Nick Jr.
6:15
Dóra és barátai
Trick or Treat
Nickelodeon
6:20
Láng és a szuperverdák
Cukor vagy csík
Nickelodeon
6:45
SpongyaBob Kockanadrág
Ne nézz oda! // Szellemes fogás
Nick Jr.
6:45
Láng és a szuperverdák
Truck or Treat
Disney Csatorna
7:00
Miles a jövőből
Ghost Moon
Nick Jr.
7:10
A mancs őrjárat
Pups and the Ghost Pirate
Nickelodeon
7:10
Rabbids: Invázió
Vámpír-nyuszik
Cartoon Network
7:10
Gumball csodálatos világa
Halloween/The Nest/Kis sértett járás
Disney Csatorna
7:15
Hamis cica
Nightmare on Cat Mountain
TV2
7:20
Hupikék törpikék: A Törpösvölgy legendája
Nick Jr.
7:40
Dóra, a felfedező
Halloween Parade
Disney Csatorna
8:00
Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
Rémúrnő
Nick Jr.
8:10
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
A Very Genie Halloweenie
Cartoon Network
8:25
Kalandra fel!
Rémes szörny/Blank Eyed Girl
Nickelodeon
8:30
Sanjay és Craig
Pizzadémon
Nick Jr.
8:40
Béci és Réci
Pop-Up Pumpkin Patch
Nick Jr.
8:50
A mancs őrjárat
Pups Save a Ghost
Boomerang
8:55
Bébi bolondos dallamok
Mid-autumn Night's Scream
Nick Jr.
9:05
Bubi guppik
Trick-or-Treat, Mr. Grumpfish!
Cartoon Network
9:25
Kalandra fel!
Pizsamabuli Pánik/A gonosz tréfa
Disney Csatorna
9:30
Austin és Ally
Scary Spirits & Spooky Stories
Cartoon Network
9:50
Scooby-Doo újabb kalandjai
A Hagglethorn kastély kísértetlovasa
Disney Csatorna
10:00
Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
Rémúrnő
Nick Jr.
10:20
Ni Hao, Kai Lan
Ni hao, Halloween
Nickelodeon
10:25
Game Shakers
Halloweeni rémület
Disney Csatorna
10:30
K.C., a tinikém
All Howl’s Eve
Cartoon Network
10:40
Scooby-Doo! Rejtélyek nyomában
Rémfrász / A fejetlen rém támadása / Reszkessetek a Rémtől
Nick Jr.
10:45
Max és Ruby
Max's Halloween/Ruby's Leaf Collection/The Blue Tarantula
Boomerang
10:45
Scooby-Doo, a kölyökkutya
Szellemetlen lakótársak
Nickelodeon
10:55
SpongyaBob Kockanadrág
Szellemes meglepetés
Nick Jr.
11:15
Láng és a szuperverdák
Truck or Treat
Boomerang
11:15
Scooby-Doo, a kölyökkutya
Hol volt Holnemvolt?
Disney Csatorna
11:30
Liv és Maddie
Haunt-A-Rooney
Boomerang
11:45
Garfield-show
A kísértetház/Kánya kánya boszorkánya/Orange And Black/From The Oven/For Mice
Cartoon Network
11:55
Lego Scooby-Doo és a Fekete lovag kincse
Disney Csatorna
12:00
Riley a nagyvilágban
Girl Meets World of Terror 2
Nick Jr.
12:10
Bubi guppik
Trick-or-Treat, Mr. Grumpfish!
Cartoon Network
12:20
Nagyfater bátyó
Szörnyek a sötétben/Tigris nyomon/Nagyfater Zombi/Land Of The Lost Shadows/Szellemverda/Wicked Shades
Disney Csatorna
12:30
Szörny Rt.
Nick Jr.
12:40
Béci és Réci
Pop-Up Pumpkin Patch / Up Popped a Spider
Boomerang
13:00
Nyuszipoly
Beware Apartment 13!/Mumkey Business
Nick Jr.
13:10
Umizoomi csapat
The Ghost Family Costume Party
Boomerang
13:25
Tom és Jerry-show
Boszorkányos este/Macskaszellemek
Nick Jr.
13:35
A mancs őrjárat
Pups and the Ghost Pirate
Cartoon Network
13:35
Ninjago: Az ősök napja
Nickelodeon
13:40
Big Time Rush
Totál zizi
Boomerang
13:55
Nyuszipoly
Walking Fished/Spiderlamb
Nickelodeon
14:05
Rabbids: Invázió
Vámpír-nyuszik/Nyuszi-Halloween/Zombi-nyuszi
Boomerang
14:20
Tom és Jerry-show
Vámpír egér/Szellem-egér
Nick Jr.
14:35
Dóra, a felfedező
Halloween Parade
Cartoon Network
14:35
Tini titánok, harcra fel!
Scary Figure Dance/Campfire Stories/Laundry Day/Slumber Party/Ghost Boy/Halloween
Nickelodeon
14:30
Rabbids: Invázió
A hiperszuper mágnesgatyó / Szörnyű szörnyek / Őrült nyuszi és a zseni bajsza
Boomerang
14:45
Nyuszipoly
Sunn Day Bunn Day/Alligator Tears
Nickelodeon
14:50
Sanjay és Craig
Rémmesék
Disney Csatorna
15:00
Austin és Ally
Scary Spirits & Spooky Stories
Boomerang
15:15
Tom és Jerry-show
Szedd a lábad!/Drága mama
Boomerang
15:40
Nyuszipoly
Ghost Pepper/Muddy Harry
Cartoon Network
15:50
A kerítésen túl
Nick Jr.
16:05
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
A Very Genie Halloweenie
Boomerang
16:05
Tom és Jerry-show
A varázstükör/Kiskacsa, nagy szörnyeteg
Mozi+
16:15
ParaNorman
Nickelodeon
16:15
Bella és a Bulldogok
Törjön ki a frász!
Boomerang
16:30
Nyuszipoly
Garlicked/Catula
Disney Csatorna
16:30
Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
Rémúrnő
Nick Jr.
16:35
Dóra és barátai
Trick or Treat
Boomerang
16:55
Tom és Jerry-show
A fekete macska/Szellem-buli
Nickelodeon
17:10
100 dolog a gimi előtt
Legyen ez a legjobb iskolai Halloween!
Boomerang
17:25
Nyuszipoly
Whooo Is...the Knight Owl/Squeaky Doom
Nick Jr.
17:35
Láng és a szuperverdák
Truck or Treat
Nickelodeon
17:35
SpongyaBob Kockanadrág
A Bikini-fenék átka
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Boszorkányos este/Macskaszellemek
Nick Jr.
17:55
Béci és Réci
Up Popped a Spider
Disney Csatorna
18:00
K.C., a tinikém
All Howl’s Eve
Cartoon Network
18:00
Kalandra fel!
Szellemlégy /
Nickelodeon
18:05
Alvinnn! és a mókusok
Ki kísért?
Nick Jr.
18:15
Dóra, a felfedező
Halloween Parade
Boomerang
18:20
Nyuszipoly
Lucky Vampire's Foot/Son Of Bunnicula
Disney Csatorna
18:30
Riley a nagyvilágban
Girl Meets World of Terror 2
Nickelodeon
18:30
Csőrös Harvey
Labirintus …a rémületbe / Harvey nem ijesztő
Cartoon Network
18:40
Kalandra fel!
Szörnyű menyasszony
Nick Jr.
18:40
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
A Very Genie Halloweenie
Boomerang
18:45
Garfield-show
Megbabonázva 1. Ismerős ismerős/Megbabonázva 2. A boszik csak szórakozni akarnak/Megbabonázva 3. A szívtelen boszorkány/Megbabonázva 4. A boszorkányság csarnoka/Megbabonázva 5. Megtévesztve és megzavarva
Nick Jr.
19:10
A mancs őrjárat
Pups and the Ghost Pirate
Cartoon Network
19:25
Tini titánok, harcra fel!
Scary Figure Dance
Nick Jr.
19:50
Vanda és a földönkívüli
Pumpkins
Cartoon Network
19:50
Parkműsor
Rémmesék a parkból: Halloweeni különkiadás V / Rémmesék a parkból: Halloweeni különkiadás III / Rémmesék a parkból: Halloweeni különkiadás II
Nickelodeon
19:50
A Hathaway kísértetlak
Szellemes Halloween
Boomerang
20:00
Tom és Jerry-show
Vámpír egér/Szellem-egér
Nickelodeon
20:15
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
A buli pánik
Boomerang
20:25
Nyuszipoly
Scaraoke/Evil Cat Videos
Disney Csatorna
20:30
Szörny Rt.
Nickelodeon
20:40
SpongyaBob Kockanadrág
A herkentyűburger, ami megette Bikini-feneket
Nick Jr.
20:50
Bubi guppik
Trick-or-Treat, Mr. Grumpfish!
Boomerang
20:55
Tom és Jerry-show
Szedd a lábad!/Drága mama
Boomerang
21:20
Nyuszipoly
Chester's Shop Of Horrors/Curse Of The Weredude/Uninvited
Nick Jr.
22:15
Ni Hao, Kai Lan
Ni hao, Halloween
Nickelodeon
22:25
Big Time Rush
Totál Halloween
Nick Jr.
22:45
Max és Ruby
Max's Halloween/Ruby's Leaf Collection/The Blue Tarantula
Nickelodeon
22:55
iCarly
Féloween
Nick Jr.
23:10
Láng és a szuperverdák
Truck or Treat
Nick Jr.
0:05
Bubi guppik
Trick-or-Treat, Mr. Grumpfish!
Nick Jr.
2:00
A mancs őrjárat
Pups and the Ghost Pirate
Nick Jr.
2:45
Dóra, a felfedező
Halloween Parade
Nick Jr.
3:30
Vanda és a földönkívüli
Pumpkins
Disney Csatorna
4:00
Miraculous: Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
Rémúrnő
Nickelodeon
4:00
Kung Fu Panda: A rendkívüliség legendája
Ding mester szellemgömbje
Nick Jr.
4:05
Shimmer és Shine, a dzsinn testvérek
A Very Genie Halloweenie
Nick Jr.
4:25
Dóra és barátai
Trick or Treat
Nick Jr.
5:35
Dóra és barátai
Halloween Parade

Ijesztgetésekben gazdag halloweent kívánunk!

További hírekért, érdekességekért kövessetek Facebook-on:


0 megjegyzés :

Megjegyzés küldése