Napi premierek - Gyerek-Világ
Hétfő (október 23.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
JimJam
07:55
Dot
1x27-28
Új részek
Boomerang
13:35
Grizzy és a lemmingek
Snow Lemmings
Kiwi TV
14:20
Bat Pat
1x37-38
Disney Csatorna
15:00
Laborpatkányok: Bionikus sziget
4x21 Az eltűnés, 1. rész
Nick Jr.
15:10
Max és Ruby
6x26 Max szuperjetje / Ruby zsúrja
Évadzáró
Nickelodeon
15:25
Bunsen, a bestia
1x11 Astro-Nots
Új részek
Disney Csatorna
15:30
Laborpatkányok: Bionikus sziget
4x22 Az eltűnés, 2. rész
Sorozatzáró
RTL Spike
15:30
Batman
Rongyrázás
Boomerang
16:25
Újabb bolondos dallamok
Abracawabbit/ponce De Calzone/King Nutininkommen/greenhouse Gasbag
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Dragonators
Cartoon Network
16:40
Bűvös varázskardok
Getting Ahead
Nickelodeon
17:40
SpongyaBob Kockanadrág
11x02b The Check-Up
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Going Going Gone Viral
Új részek
Cartoon Network
18:10
Ben 10
Kilövésre készen!
Új évad
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x10
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
Beware The Woozy
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy és a hónyuszi
Disney Csatorna
20:00
Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve
2x01 The Ringer
Új évad
Nickelodeon
20:20
A legboszibb boszi
4x16 Ellenbarátok
Cartoon Network
21:00
Steven Universe
The Good Lars
Kedd (október 24.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
JimJam
07:55
Dot
1x29-30
Disney Csatorna
13:25
Star Wars: A végzet ereje
1x05 Newest Recruit
Új rész!
Boomerang
13:35
Grizzy és a lemmingek
Augmented Bear
Kiwi TV
14:20
Bat Pat
1x39-40
Nickelodeon
15:25
Bunsen, a bestia
1x13a Hug It Out-ch
RTL Spike
15:30
Batman
A lakáj tette
Boomerang
16:25
Újabb bolondos dallamok
One Carroter In Search Of An Artist/the Duck Days Of Summer/For The Love Of Fraud/not So Special Delivery
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Fickle Fishing
Cartoon Network
16:40
Bűvös varázskardok
The Cave Of Gelatinous Doom!
Nickelodeon
17:40
SpongyaBob Kockanadrág
11x03b Spin the Bottle
Félévadzáró
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Wish Bone
Cartoon Network
18:10
Ben 10
Enyém lehet?
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x11
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
The Lion's Share
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy sárkányt ereget
Disney Csatorna
20:00
Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve
2x02 The Olym-Pig Torch
Nickelodeon
20:20
A legboszibb boszi
4x17 Állítsuk meg Emmát!
Cartoon Network
21:00
Steven Universe
Are You My Dad?
Szerda (október 25.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
JimJam
07:55
Dot
1x31-32
Boomerang
13:35
Grizzy és a lemmingek
Lemmings Under Pressure
Félévadzáró
Kiwi TV
14:20
Bat Pat
1x41-42
Nickelodeon
15:25
Bunsen, a bestia
1x13b Guinea Some Lovin’
RTL Spike
15:30
Batman
Grundy éjjele
Boomerang
16:25
Újabb bolondos dallamok
Tad The Bachelor/affaire Du Jour/Etiquette Shmetiquette/daffy In The Science Museum
Félévadzáró
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Barren Quicksand
Cartoon Network
16:40
Bűvös varázskardok
Pachydermus Interruptus
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Novel Idea
Cartoon Network
18:10
Ben 10
Harc a Nagyzsákban
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x12
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
Rules Of Attraction
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy és Melanie olvasni tanul
Disney Csatorna
20:00
Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve
2x03 The Luchador
Nickelodeon
20:20
A legboszibb boszi
4x18 Legdrágább Emma
Cartoon Network
21:00
Steven Universe
I Am My Mom
Csütörtök (október 26.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
JimJam
07:55
Dot
1x33-34
Kiwi TV
14:20
Bat Pat
1x43-44
Nickelodeon
15:25
Bunsen, a bestia
1x12a Cookie Monster
RTL Spike
15:30
Batman
Strange Minds
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Royal Tower Rescue
Cartoon Network
16:40
Bűvös varázskardok
Squideo Games
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Fish Out Of Water
Cartoon Network
18:10
Ben 10
Jó utat!
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x13
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
Brain Power Of Love
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy kifesti a szobáját
Disney Csatorna
20:00
Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve
2x04 The Rankening
Nickelodeon
20:20
A legboszibb boszi
4x19 Áldozat
Cartoon Network
21:00
Steven Universe
Gem Harvest
Évadzáró
Comedy Central
21:30
Bob burgerfalodája
6x14
Comedy Central
22:00
South Park
21x03
Péntek (október 27.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
JimJam
07:55
Dot
1x35-36
Kiwi TV
14:20
Bat Pat
1x45-46
Nickelodeon
15:25
Bunsen, a bestia
1x12b Braces for Disaster
RTL Spike
15:30
Batman
Night and the City
Évadzáró
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Whack-a-shark
Cartoon Network
16:40
Bűvös varázskardok
Sibling Sorcery
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Someone's In The Kitchen With Mynah
Cartoon Network
18:10
Ben 10
Kabalakáosz
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x14
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
Jinxed
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy madárházikója
Nickelodeon
20:20
A legboszibb boszi
4x20 Csak egy lány
Sorozatzáró
Szombat (október 28.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
JimJam
07:55
Dot
1x37-38
M2
08:05
Papírmesék
A bumeráng / Rajzambia
TV2
08:35
Maci Laci - Kalandok az űrben
1x07
Disney Csatorna
10:30
Kikiwaka tábor
2x16 Bad Dog!
Disney Csatorna
11:00
Penn Zero, a félállású hős
35
Minimax
11:15
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
7x09
Disney Csatorna
11:30
A zűr közepén
2x14 Stuck in a New Room
Minimax
11:45
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
7x10
Disney Csatorna
14:00
Bizaardvark
1x12 Halloweenvark
Új rész!
Disney Csatorna
14:30
Mickey egér és a legrémisztőbb Halloween
Új különkiadás
Cartoon Network
15:29
Gumballra várva
Cool To Be Felt
Cartoon Network
15:30
Gumball csodálatos világa
The Puppet
Új rész!
Cartoon Network
15:30-17:25
A rémisztően ijesztő Gumball maraton
Maraton
Cartoon Network
15:39
Gumballra várva
Pineapple
Cartoon Network
15:50
Gumballra várva
Infinite Loop / Weird Food
Cartoon Network
16:20
Gumballra várva
Birdplanebird
Cartoon Network
16:50
Gumballra várva
Gnomes / Insulting Voices
Cartoon Network
17:20
Gumballra várva
Beards
M2
18:15
Eb a titka mindennek
Új film
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x15
M2
19:40
Zou
Zou autója / Kalózok és tündérek
Vasárnap (október 29.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
JimJam
07:55
Dot
1x39-40
M2
08:05
Papírmesék
Kop nagypapája / 80 lap alatt a Föld körül
Cartoon Network
09:00-10:25
A rémisztően ijesztő Gumball maraton
Maraton
TV2
09:05
Maci Laci - Kalandok az űrben
1x08
Disney Csatorna
11:00
Penn Zero, a félállású hős
33
Minimax
11:15
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
7x11
Nickelodeon
11:35-18:10
Nickelodeon Halloween
Maraton
Minimax
11:45
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
7x12
Nickelodeon
13:40
Csőrös Harvey
2x10 Technomaci halloweenje
Új rész!
Nickelodeon
15:00
A Thunderman család
4x01 Egy rém idétlen család
Új rész!
Nickelodeon
16:20
Rocksuli
2x06 Üdv a rémálmomban
Új rész!
Nickelodeon
18:10
Tini Nindzsa Teknőcök
5x10 (Lone Rat and Cubs)
M2
18:15
Majom a havon
Új film
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x16
M2
19:45
Zou
Fel a magasba / Zou, a bohóc
Hétfő (október 30.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
JimJam
07:55
Dot
1x41-42
Boomerang
09:20
Csak lazán, Scooby-Doo!
Halloween
Új rész!
Nickelodeon
15:25
Bunsen, a bestia
1x14a Mikey-plication
RTL Spike
15:30
Batman
Batgirl Begins, Part One
Új évad
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Trollblin Thumb Wrestling
Cartoon Network
16:40
Bűvös varázskardok
Don't Read The Comments
Cartoon Network
18:10
Ben 10
Sikolycsapda
Disney Csatorna
18:30
Hotel Transzilvánia: A sorozat
1x01 Enter the Nose Picker / Hide & Shriek
Új sorozat
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x17
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy három kívánsága
Disney Csatorna
20:00
Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve
2x05 The Protégé
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x01 The New Guard
Új sorozat
Kedd (október 31.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
JimJam
07:55
Dot
1x43-44
Nickelodeon
15:25
Bunsen, a bestia
1x14b The Case of the Cold Case
RTL Spike
15:30
Batman
Batgirl Begins, Part Two
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Enchanted Tree Chopping
Disney Csatorna
18:00
Liv és Maddie: Cali stílus
4x04 Rémisztő
Új rész!
Cartoon Network
18:10
Ben 10
Szavazz Zombozóra!
Disney Csatorna
18:30
Hotel Transzilvánia: A sorozat
2x02 Bad Friday / Hoop Screams
Cartoon Network
19:05
Parkműsor: Rémtörténetek a parkból VI.
Új rész!
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x18
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy nyaralni megy
Disney Csatorna
20:00
Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve
2x06 The Stump War
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x02 The Jinx
Szerda (november 1.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
JimJam
07:22
Dot
1x45-46
Disney Csatorna
08:30
Szófia hercegnő
Új részek
Kiwi TV
14:20
A hercegnő és a béka
Új film
Nickelodeon
15:25
Bunsen, a bestia
1x15a Bunsen szörnygömbje
RTL Spike
15:30
Batman
A Dark Knight to Remember
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Barking Broccoli Spider Barkdowns
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
When You Leash Expect It
Cartoon Network
18:10
Ben 10
Harc a Nagyzsákban
Félévadzáró
Disney Csatorna
18:30
Hotel Transzilvánia: A sorozat
1x03 Buggin' Out/ How Do You Solve a Problem Like Medusa
M2
18:50
Dóra, a felfedező
4x01
Új évad // hétköznap
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x19
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy képeslapot kap
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
Rise Of The Nome King
Disney Csatorna
20:00
Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve
2x07 The Prison Escape Movie
Kiwi TV
20:00
Fel!
Új film
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x03 The Root of All Evil
Kiwi TV
23:20
Sid, a kis tudós
1x01
Új sorozat // hétköznap
Csütörtök (november 2.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
JimJam
07:22
Dot
1x47-48
Minimax
08:00
Zambézia
Új film
Nickelodeon
15:25
Bunsen, a bestia
1x15b Brómeó és Jújlia
Félévadzáró
RTL Spike
15:30
Batman
A Fistful of Felt
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Passe Pirates
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Don't Cut The Cheese
Disney Csatorna
18:30
Hotel Transzilvánia: A sorozat
1x04 Adventures in Vampiresitting/Phlegm Ball
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x20
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy és barátai
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
One-winged Wally
Disney Csatorna
20:00
Egy videojátékos majdnem mindenre jó kézikönyve
2x09 The Ghost
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x04 Hide and Go Hex
Comedy Central
21:00
Archer
8x01
Új évad
Comedy Central
21:30
Bob burgerfalodája
6x15
Comedy Central
22:00
South Park
21x04
Péntek (november 3.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
JimJam
07:22
Dot
1x49-50
RTL Spike
15:30
Batman
RPM
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Meatier Milking
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Calamari Jerry
Disney Csatorna
18:30
Hotel Transzilvánia: A sorozat
1x05 Wendy Big and Tall/ Doppelfanger
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x21
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy, Barbara és az eső
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
Wand-erful
M2
19:55
Bob, a mester
17x01
Új évad // hétköznap
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x05 Switcherooed
Szombat (november 4.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
JimJam
07:22
Dot
1x51-52
Évadzáró
M2
08:05
Papírmesék
Utazás Papárizsba / Cipőeső
TV2
08:10
Maci Laci - Kalandok az űrben
1x09
Disney Csatorna
10:30
Kikiwaka tábor
2x17 Camp Stinky Waka
Disney Csatorna
11:00
Bizaardvark
1x19 Paige szülinapja szuper lesz!
Minimax
11:15
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
7x13
Disney Csatorna
11:30
A zűr közepén
2x16 Stuck with a Dangerous House
Minimax
11:45
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
7x14
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x22
M2
19:40
Zou
Zou és a húsvéti nyuszi / Az áramszünet
Vasárnap (november 5.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
TV2
07:25
Maci Laci - Kalandok az űrben
1x10
Minimax
08:00
Barbie™ Videojáték Kaland
Új film
M2
08:05
Papírmesék
Hogy legyél sztár? / A valóra vált kívánság
Új részek
Nick Jr.
11:10
Láng és a szuperverdák
3x12 The Big Ant-venture
Minimax
11:15
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
7x15
Nick Jr.
11:35
Láng és a szuperverdák
3x11 Falcon Quest
Minimax
11:45
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
7x16
Kiwi TV
14:20
Münó, a holdbéli manó
Új film
Cartoon Network
16:00
DC Super Hero Girls - Tini szuperhősök
Dude, Where's My Invisible Jet? / Hawkgirl's Day Off / Hero Of The Month: Hawkgirl / The Ultimate Accessory
Új részek
Cartoon Network
16:25
DC Super Hero Girls - Tini szuperhősök
Ring Of Mire / Hero Of The Month: Star Sapphire / Riddle Of The Heart / Hero Of The Month: Cyborg And Starfire
Cartoon Network
16:55
DC Super Hero Girls - Tini szuperhősök
Roomies Return: Frost's Bite / The Odd Couple / Hero Of The Month: Lady Shiva / Cold Blooded / Hero Of The Month: Beast Boy
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x23
M2
19:45
Zou
Zou bevall mindent
Évadzáró
Kiwi TV
20:00
Turbó
Új film
Hétfő (november 6.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:40
Nella, a hercegnő lovag
1x14 Sárkányok és más szerzetek / Kocsik, autók és hatalmas szerkezetek
Új részek
Disney Csatorna
08:30
Szófia hercegnő
4x01 A varázslók napja
Új évad
Boomerang
15:55
Miss Moon
Daddy, Where Are You? / Casual As Can Be
Új részek
Cartoon Network
16:10
OK K.O.! Legyünk hősök!
Legyünk hősök! / Legyünk barátok!
Új sorozat
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Snow Decoys
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Cattyshack
Disney Csatorna
18:00
11
1x61
Új részek
Disney Csatorna
18:30
Hotel Transzilvánia: A sorozat
1x06 Great Eggspectations/ Hotel Pennsylvania
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x24
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy és a hernyó
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
No Sleep Sleepover
Nickelodeon
19:50
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
3x12 A nagy Mae-választó
Új részek
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x06 Power Trip
Kedd (november 7.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:40
Nella, a hercegnő lovag
1x20a Sir Coach's Quest
Boomerang
15:55
Miss Moon
The Eye Of The Tiger / Super Baby Joe
Cartoon Network
16:10
OK K.O.! Legyünk hősök!
You're Everybody's Sidekick
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Sheepy Jungle Shearing
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Drone Sweet Drone
Disney Csatorna
18:00
11
1x62
Disney Csatorna
18:30
Hotel Transzilvánia: A sorozat
1x07 Breakfast at Lydia's/ The Trouble with Wendys
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x25
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy és a nagy répalakoma
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
Lion Catches A Bug
Nickelodeon
19:50
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
3x20 4es iker fotó
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x07 Sparring Partners
Szerda (november 8.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:40
Nella, a hercegnő lovag
1x20b The Dragon Knight
Boomerang
15:55
Miss Moon
The Bewitched Flower / Wild Flowers!
Cartoon Network
16:10
OK K.O.! Legyünk hősök!
Elszúrtuk.
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Delirious Dancing
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Home Away From Home
Disney Csatorna
18:00
11
1x63
Disney Csatorna
18:30
Hotel Transzilvánia: A sorozat
1x08 Frankenstunt/ What About Blob?
Megamax
19:30
Maggie és Bianca - Divatból jeles
2x26
Évadzáró
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy színes világa
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
Tik Tok And Tin Man
Nickelodeon
19:50
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
3x08 Meghívtak vagy nem hívtak, ez itt a kérdés
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x08 No Pain, No Gain
Csütörtök (november 9.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:40
Nella, a hercegnő lovag
1x16a Nella hercegnő tökéletes családi portréja
Boomerang
15:55
Miss Moon
Dream Day / One Candy Too Many
Cartoon Network
16:10
OK K.O.! Legyünk hősök!
Jetró a tiéd.
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: The Thousand Eyed Stare
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
From Riches To Rags
Disney Csatorna
18:00
11
1x64
Disney Csatorna
18:30
Hotel Transzilvánia: A sorozat
1x09 Curse Club/ Casket if You Can
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy rollere
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
If I Only Had Some Brawn
Nickelodeon
19:50
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
3x13 Ricky nem veszi az adást
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x09 Finish Line
Comedy Central
21:00
Archer
8x02
Comedy Central
21:30
Bob burgerfalodája
6x16
Comedy Central
22:00
South Park
21x05
Péntek (november 10.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:40
Nella, a hercegnő lovag
1x16b Óriási zűr
Boomerang
15:55
Miss Moon
"honk!" / Nanny Claus
Cartoon Network
16:10
OK K.O.! Legyünk hősök!
100-as szintű vagy!
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok: Kaland akadémia
Adventure Academy: Oasis Of Fear
Félévadzáró
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Chew Toy
Disney Csatorna
18:00
11
1x65
Disney Csatorna
18:30
Hotel Transzilvánia: A sorozat
1x10 A Scare to Remember/ Hank and the Real Boy
Félévadzáró
M2
19:35
Miffy és barátai
Miffy és barátai
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
Rules Of Attraction
Nickelodeon
19:50
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
3x18 A "négyetlenség" napja
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x10 Who's My WIT
Szombat (november 11.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
RTL Spike
06:00-08:00
Batman
Brawn / The Laughing Cats / Fleurs du Mal / Cash for Toys
Új időpontban!
M2
08:05
Papírmesék
Édes-savanyú / A láthatatlan ember
TV2
09:00
Maci Laci - Kalandok az űrben
1x11
Boomerang
09:20-17:50
Mr. Bean-hétvége
Maraton
Minimax
09:30
Éljen Julien király!
1x01-02
Új sorozat
Disney Csatorna
10:30
Kikiwaka tábor
2x18 Cabin vs. Cabin
Minimax
10:30
Csizmás, a kandúr kalandjai
1x01-02
Új sorozat
Disney Csatorna
11:00
Bizaardvark
1x20 In Your Space!
Minimax
11:30
Dinószakik
1x01-02
Új részek
Disney Csatorna
11:30
A zűr közepén
2x17 Stuck with a New Friend
Cartoon Network
14:05
Transformers: Robots in Disguise
Régi mester
Új részek
Vasárnap (november 12.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
RTL Spike
06:00-08:00
Batman
Thunder / The Apprentice / The Icy Depths / Gotham's Ultimate Criminal Mastermind
Évadzáró
M2
08:05
Papírmesék
Földrengés / A bajnokok
M2
08:25
Maci Laci - Kalandok az űrben
1x12
Boomerang
09:20-17:50
Mr. Bean-hétvége
Maraton
Minimax
09:30
Éljen Julien király!
1x03-04
Minimax
10:30
Csizmás, a kandúr kalandjai
1x03-04
Minimax
11:30
Dinószakik
1x03-04
Cartoon Network
14:05
Transformers: Robots in Disguise
Csere-bere személyiség
Nickelodeon
19:35
A Thunderman család
4x11 Taccsra tett tinik
Új részek
Hétfő (november 13.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:40
Nella, a hercegnő lovag
1x17b Dueling Sleepovers
Disney Csatorna
08:30
Szófia hercegnő
4x06 The Mystic Isles: The Princess and the Protector
Új részek
Minimax
10:30
Masha és a medve
2x01-03
Új évad
Boomerang
13:35
Grizzy és a lemmingek
Bébicsőszködés
Új részek
Cartoon Network
15:15
Pindúr pandúrok: Pukkancs
Pukkancs
Új részek
Nick Jr.
15:40
Hókusz-pókusz
1x13 Viktor, a gonosztevő
Új részek
Boomerang
15:55
Miss Moon
The Ghosts Of The Baronness / Vet To The Rescue!
Cartoon Network
16:10
OK K.O.! Legyünk hősök!
Testvérek közti versengés
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Live And Let Diet
Disney Csatorna
18:00
11
1x66
Minimax
18:00
Éljen Julien király!
1x05
Új időpontban!
Minimax
18:30
Csizmás, a kandúr kalandjai
1x05
Új időpontban!
Minimax
19:00
Dinószakik
1x05
Új időpontban!
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x17
Új részek
Boomerang
19:35
Dorothy Óz földjén
Time After Time
Félévadzáró
Nickelodeon
19:50
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
3x17 Tanár kerestetik
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x11 Witch Hunt
Kedd (november 14.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:40
Nella, a hercegnő lovag
1x17b The Great Doodle Star
Félévadzáró
Disney Csatorna
08:30
Szófia hercegnő
4x07 The Royal Dragon
Minimax
10:30
Masha és a medve
2x04-06
Boomerang
13:35
Grizzy és a lemmingek
Lemmingek az űrben
Cartoon Network
15:15
Pindúr pandúrok: Pukkancs
Pukkancs története
Nick Jr.
15:40
Hókusz-pókusz
1x14 (Snow Place Like Home)
Boomerang
15:55
Miss Moon
Little Monster / King Jules
Cartoon Network
16:10
OK K.O.! Legyünk hősök!
A nevem Dendy
Boomerang
17:20
Csak lazán, Scooby-Doo!
American Goth
Új részek
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Auntie Social
Disney Csatorna
18:00
11
1x67
Minimax
18:00
Éljen Julien király!
1x06
Minimax
18:30
Csizmás, a kandúr kalandjai
1x06
Minimax
19:00
Dinószakik
1x06
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x18
Nickelodeon
19:50
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
3x21 Űrkvadüsszeia
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x12 Bizarro Ruby
Szerda (november 15.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
08:30
Szófia hercegnő
4x08 The Mystic Isles: Mare of the Mist
Minimax
10:30
Masha és a medve
2x07-09
Boomerang
13:35
Grizzy és a lemmingek
A mosómedve szimata
Cartoon Network
15:15
Pindúr pandúrok: Pukkancs
Pukkancs beilleszkedik
Nick Jr.
15:40
Hókusz-pókusz
1x16 Szigfrid és a játékok
Boomerang
15:55
Miss Moon
Dancing With Yassir / Dezhilba The Witch
Cartoon Network
16:10
OK K.O.! Legyünk hősök!
Do You Have Any More In The Back?
Boomerang
17:20
Csak lazán, Scooby-Doo!
Omelettes Are Forever
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
A Snootful
Disney Csatorna
18:00
11
1x68
Minimax
18:00
Éljen Julien király!
1x07
Minimax
18:30
Csizmás, a kandúr kalandjai
1x07
Minimax
19:00
Dinószakik
1x07
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x19
Nickelodeon
19:50
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
3x15 Ajándék Ajándéknak
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x13 Her Darkest Secret
Csütörtök (november 16.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
08:30
Szófia hercegnő
4x09 Through the Looking Back Glass
Minimax
10:30
Masha és a medve
2x10-12
Boomerang
13:35
Grizzy és a lemmingek
Transzformackó
Cartoon Network
15:15
Pindúr pandúrok: Pukkancs
Pukkancs átváltozik
Nick Jr.
15:40
Hókusz-pókusz
1x17 Apróságok
Boomerang
15:55
Miss Moon
Bomber Boy / Mammoth Rodeo
Cartoon Network
16:10
OK K.O.! Legyünk hősök!
Az én apukám erősebb, mint a tiéd!
Boomerang
17:20
Csak lazán, Scooby-Doo!
Ghost In The Mystery Machine
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Lame Duck
Disney Csatorna
18:00
11
1x69
Minimax
18:00
Éljen Julien király!
1x08
Minimax
18:30
Csizmás, a kandúr kalandjai
1x08
Minimax
19:00
Dinószakik
1x08
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x20
Nickelodeon
19:50
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
3x16 A négyes legjobb nyara
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x14 My Buddy from Orlando
Comedy Central
21:00
Archer
8x03
Comedy Central
21:30
Bob burgerfalodája
6x17
Comedy Central
22:00
South Park
21x06
Péntek (november 17.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
08:30
Szófia hercegnő
4x10 Princess Jade
Minimax
10:30
Masha és a medve
2x13-15
Boomerang
13:35
Grizzy és a lemmingek
Medve, rázva
Nick Jr.
15:40
Hókusz-pókusz
1x15 A cserekavics
Félévadzáró
Cartoon Network
15:15
Pindúr pandúrok: Pukkancs
A leszámolás
Félévadzáró
Boomerang
15:55
Miss Moon
A Mummy For Breakfast / The Magic Clock
Cartoon Network
16:10
OK K.O.! Legyünk hősök!
Te ismersz
Boomerang
17:20
Csak lazán, Scooby-Doo!
Naughty Or Ice
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
It's All Relative
Disney Csatorna
18:00
11
1x70
Minimax
18:00
Éljen Julien király!
1x09
Minimax
18:30
Csizmás, a kandúr kalandjai
1x09
Minimax
19:00
Dinószakik
1x09
Nickelodeon
19:50
Nicky, Ricky, Dicky és Dawn
3x14 (The Quadshank Redemption)
Félévadzáró
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x15 Wonky Andi
Szombat (november 18.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
RTL Spike
06:00-08:00
Batman
A Matter of Family / Team Penguin / Clayfaces / The Everywhere Man
Új évad
Disney Csatorna
06:55
Mickey egér
4x?? The Birthday Song
Új évad
Disney Csatorna
07:25
Mickey egér
4x01 Swimmin' Hole
Disney Csatorna
07:55
Mickey egér
4x02 Canned
Disney Csatorna
10:30
Kikiwaka tábor
2x19 Dreams Come True
Disney Csatorna
11:00
Bizaardvark
2x06 Hawkward
Új évad
Disney Csatorna
11:30
A zűr közepén
2x18 Stuck in a Merry Scary
Disney Csatorna
11:55
Mickey egér
4x03 Touchdown and Out
Disney Csatorna
12:00
Elena, Avalor hercegnője
1x21 A jagárok földje
Új különkiadás
Minimax
12:00
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
7x21
Minimax
12:30
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
7x22
Cartoon Network
14:05
Transformers: Robots in Disguise
A tények beszélnek
Minimax
16:00
Kicsi Gesztenye Klub
2x01
Új évad
Minimax
18:00
Éljen Julien király!
1x10
Minimax
18:30
Csizmás, a kandúr kalandjai
1x10
Minimax
19:00
Dinószakik
1x10
Disney Csatorna
19:30
Star Wars: A Freemaker család kalandjai
2x01 A New Home
Új évad
Vasárnap (november 19.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
RTL Spike
06:00-08:00
Batman
The Breakout / Strange New World / Artifacts / Seconds
Minimax
12:00
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
7x23
Minimax
12:30
Én kicsi pónim: Varázslatos barátság
7x24
Cartoon Network
14:05
Transformers: Robots in Disguise
Az aranylovag
Minimax
16:00
Kicsi Gesztenye Klub
2x02
Minimax
18:00
Éljen Julien király!
1x11
Nickelodeon
18:10
Tini Nindzsa Teknőcök
5x05 Világok összecsapása, 1. rész
Új részek
Minimax
18:30
Csizmás, a kandúr kalandjai
1x11
Minimax
19:00
Dinószakik
1x11
Disney Csatorna
19:30
Star Wars: A Freemaker család kalandjai
2x02 Trouble On Tibalt
Nickelodeon
19:35
A Thunderman család
4x12 Szuper bajkeverők
Hétfő (november 20.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:10
A mancs őrjárat
4x07a Szellemes
Új részek
Disney Csatorna
08:30
Szófia hercegnő
4x11 Ivy's True Colous
Félévadzáró
Minimax
10:30
Masha és a medve
2x16-18
Boomerang
13:35
Grizzy és a lemmingek
Piñata buli
Boomerang
15:55
Miss Moon
Hairy Harryx / The Great Escape
Cartoon Network
16:10
OK K.O.! Legyünk hősök!
You Are Rad
Boomerang
16:25
Flúgos futam
Pretzel Logic / Yes, We Canyon
Új sorozat
Disney Csatorna
16:30
Elena, Avalor hercegnője
1x22 The Gecko's Tale
Új részek
Cartoon Network
17:10
Gumball csodálatos világa
The News
Új részek
Boomerang
17:20
Csak lazán, Scooby-Doo!
Night Of The Upsetting Shorts
Félévadzáró
Boomerang
17:50
Tom és Jerry-show
Vegged Out
Félévadzáró
Disney Csatorna
18:00
11
1x71
Minimax
18:00
Éljen Julien király!
1x12
Minimax
18:30
Csizmás, a kandúr kalandjai
1x12
Minimax
19:00
Dinószakik
1x12
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x21
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x16 The Witch's Bottle
Kedd (november 21.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:10
A mancs őrjárat
4x07b Majomdinger megmentése
Minimax
10:30
Masha és a medve
2x19-21
Boomerang
13:35
Grizzy és a lemmingek
Mackójáték
Boomerang
15:55
Miss Moon
Pick In A Spin / Magipoly
Cartoon Network
16:10
OK K.O.! Legyünk hősök!
Légy kavics!
Boomerang
16:25
Flúgos futam
Ya Win Some, Ya Luge Some
Disney Csatorna
16:30
Elena, Avalor hercegnője
1x23 Party of a Lifetime
Cartoon Network
17:10
Gumball csodálatos világa
The Stars
Disney Csatorna
18:00
11
1x72
Minimax
18:00
Éljen Julien király!
1x13
Minimax
18:30
Csizmás, a kandúr kalandjai
1x13
Minimax
19:00
Dinószakik
1x13
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x22
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x17 On Trial
Szerda (november 22.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:10
A mancs őrjárat
4x08a Pups Save the Flying Food
Minimax
10:30
Masha és a medve
2x22-24
Boomerang
13:35
Grizzy és a lemmingek
Lemming vadőr
Boomerang
15:55
Miss Moon
Lola And The Frog / King Honk
Cartoon Network
16:10
OK K.O.! Legyünk hősök!
Íme, Kávé Zoltán!
Boomerang
16:25
Flúgos futam
Mambo Itali-go-go
Disney Csatorna
16:30
Elena, Avalor hercegnője
1x24 Blockheads
Cartoon Network
17:10
Gumball csodálatos világa
The Box
Disney Csatorna
18:00
11
1x73
Minimax
18:00
Éljen Julien király!
1x14
Minimax
18:30
Csizmás, a kandúr kalandjai
1x14
Minimax
19:00
Dinószakik
1x14
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x23
Nickelodeon
20:20
BOSZI Akadémia
1x18 Cameron Rules