Napi premierek - Gyerek-Világ
Hétfő (június 26.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:30
Nella, a hercegnő lovag
1x03 Princess Nella's Orc-hestra/The Blaine Game
Új sorozat
Cartoon Network
08:15
Tini titánok, harcra fel!
Disney Csatorna
09:00
A zűr közepén
2x07 Stuck in the Diaz Easter
Minimax
10:00
Blinky Bill kalandjai a vadonban
1x15-16
Megamax
13:00
Gatyás bagázs
1x08
Disney Csatorna
18:00
11
1x06
Megamax
18:00
Gatyás bagázs
1x09
Cartoon Network
18:05
Ben 10
Új részek
Boomerang
19:10
Én és a lovagom
Minimax
19:30
Nils Holgersson csodálatos utazása
1x26
Megamax
20:30
A Degrassi-gimi
12x03
Kedd (június 27.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:30
Nella, a hercegnő lovag
1x02 Sir Clod/Up All Knight
Cartoon Network
08:15
Tini titánok, harcra fel!
Disney Csatorna
09:00
A zűr közepén
2x08 Stuck in the Beast-Day Party
Minimax
10:00
Blinky Bill kalandjai a vadonban
1x17-18
Disney Csatorna
18:00
11
1x07
Megamax
18:00
Gatyás bagázs
1x10
Cartoon Network
18:05
Ben 10
Boomerang
19:10
Én és a lovagom
Minimax
19:30
Nils Holgersson csodálatos utazása
1x27
Megamax
20:30
A Degrassi-gimi
12x04
Szerda (június 28.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:30
Nella, a hercegnő lovag
1x06 The Dragon Bully/Royalicious Plumberry
Cartoon Network
08:15
Tini titánok, harcra fel!
Disney Csatorna
09:00
A zűr közepén
2x09 Stuck without Devices
Minimax
10:00
Blinky Bill kalandjai a vadonban
1x19-20
Disney Csatorna
18:00
11
1x08
Megamax
18:00
Gatyás bagázs
1x11
Cartoon Network
18:05
Ben 10
Boomerang
19:10
Én és a lovagom
Minimax
19:30
Nils Holgersson csodálatos utazása
1x28
Megamax
20:30
A Degrassi-gimi
12x05
Csütörtök (június 29.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:30
Nella, a hercegnő lovag
1x04 New Kid in the Kingdom/Big Birthday Surprise
Cartoon Network
08:15
Tini titánok, harcra fel!
Disney Csatorna
09:00
A zűr közepén
2x10 Stuck with a Boy Genius
Minimax
10:00
Blinky Bill kalandjai a vadonban
1x21-22
Disney Csatorna
18:00
11
1x09
Megamax
18:00
Gatyás bagázs
1x12
Cartoon Network
18:05
Ben 10
Boomerang
19:10
Én és a lovagom
Minimax
19:30
Nils Holgersson csodálatos utazása
1x29
Megamax
20:30
A Degrassi-gimi
12x06
Péntek (június 30.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:30
Nella, a hercegnő lovag
1x08 The Sparkle Fest Showdown/Sparkle Splash Friend Day
Cartoon Network
08:15
Tini titánok, harcra fel!
Félévadzáró
Disney Csatorna
09:00
A zűr közepén
2x12 Stuck with a Bad Influence
Minimax
10:00
Blinky Bill kalandjai a vadonban
1x23-24
M2
13:15
Az Árpádok emlékezete - A keresztesek Magyarországon
Új magyar animáció
Disney Csatorna
18:00
11
1x10
Megamax
18:00
Gatyás bagázs
1x13
Cartoon Network
18:05
Ben 10
Boomerang
19:10
Én és a lovagom
Minimax
19:30
Nils Holgersson csodálatos utazása
1x30
Megamax
20:30
A Degrassi-gimi
12x07
Szombat (július 1.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:30
Nella, a hercegnő lovag
1x05 That’s What Best Friends Are For/In Hot Watermelon
Cartoon Network
08:35
Sárkányok: Irány az ismeretlen!
Ikredik érzék
Disney Junior
09:30
Mickey és az autóversenyzők
1x12 The Impossible Race / The Happiest Helpers Cruise!
M2
14:30
Egy komisz kislány naplója
3/1.: Hurrá nyaralok!
Új magyar sorozat
Vasárnap (július 2.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:30
Nella, a hercegnő lovag
1x09 Sir Coach’s Knightly Trading Card / A Knights Tale
Cartoon Network
08:35
Sárkányok: Irány az ismeretlen!
Vakrepülés
Nickelodeon
13:40
SpongyaBob Kockandrág-minizódok
Frozen Krabby Patty
Nickelodeon
14:10
SpongyaBob Kockandrág-minizódok
More Feeling
M2
14:30
Egy komisz kislány naplója
3/2.: Mr. Barnum cirkusza
Nickelodeon
14:35
SpongyaBob Kockandrág-minizódok
What Else Can a Krabby Patty Do
Nickelodeon
15:00
SpongyaBob Kockandrág-minizódok
Krabby Patty Report
Nickelodeon
15:05
SpongyaBob Kockandrág
9x22 Goodbye, Krabby Patty?
Új rész!
Nickelodeon
19:05
Veszélyes Henry
3x09 Space Invaders, Part 1
Nickelodeon
19:35
A Thunderman család
4x10 May Z-Force Be With You
Hétfő (július 3.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:30
Nella, a hercegnő lovag
1x10 Three’s a Crowd/More Than Meets the Eye
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok
The Tome Of Morrow
Új részek
Disney Csatorna
18:00
11
1x11
Cartoon Network
18:05
Ben 10
Lézerkaland
Boomerang
19:10
Én és a lovagom
Operation Apple Pie
Kedd (július 4.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:30
Nella, a hercegnő lovag
1x01 Knighty-Knight Dragons/Inside and Seek
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok
Share And Share Dislike
Disney Csatorna
18:00
11
1x12
Cartoon Network
18:05
Ben 10
Átváltozások - 1. rész
Boomerang
19:10
Én és a lovagom
Getting Cheesy
Szerda (július 5.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:30
Nella, a hercegnő lovag
1x07 The Flutter Blunder/A Striking Surprise
Félévadzáró
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok
Bad Man Oldman
Disney Csatorna
18:00
11
1x13
Cartoon Network
18:05
Ben 10
Átváltozások - 2. rész
Boomerang
19:10
Én és a lovagom
Lucky Tooth
Csütörtök (július 6.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok
Witchy Simone Ruins Everything!
Disney Csatorna
18:00
11
1x14
Cartoon Network
18:05
Ben 10
Átváltozások - 3. rész
Boomerang
19:10
Én és a lovagom
Back To School
Péntek (július 7.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok
Strange Nedfellows
Disney Csatorna
18:00
11
1x15
Cartoon Network
18:05
Ben 10
Átváltozások - 4. rész
Évadzáró
Boomerang
19:10
Én és a lovagom
Red Dawn
Szombat (július 8.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Cartoon Network
08:35
Sárkányok: Irány az ismeretlen!
Ágyútűz alatt: 1. rész
Disney Junior
09:30
Mickey és az autóversenyzők
1x11 Goof Luck Charm / Teed Off!
M2
14:30
Egy komisz kislány naplója
3/3.: Még látta Washingtont
Évadzáró
Vasárnap (július 9.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nickelodeon
08:25
Regal Academy
1x14 Vaslegyező és Lingling
Új részek
Cartoon Network
08:35
Sárkányok: Irány az ismeretlen!
Ágyútűz alatt: 2. rész
Évadzáró
Nickelodeon
08:55
Regal Academy
1x15 Rose és a Sárkánykirály
Nickelodeon
19:05
Veszélyes Henry
3x10 Space Invaders, Part 2
Félévadzáró
Nickelodeon
19:35
A Thunderman család
4x08 Orange is the New Max
Félévadzáró
Hétfő (július 10.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
12:30
Zhu Zhu
1x16 Story Book It / Hairible Mistake
Új részek
Disney Junior
15:00
Disney Lights, Camera, Lexi!
1x01 Starship Nine
Új sorozat
Nick Jr.
15:30
Amikor Henry találkozott…
2x01-02 The Day Henry Met... a Sock / The Day Henry Met... a Comic
Új részek
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok
Bad Heir Day
Disney Csatorna
18:00
11
1x16
Boomerang
19:10
Én és a lovagom
Old Red
Félévadzáró
Kedd (július 11.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
12:30
Zhu Zhu
1x17 Weathering Heights / Trashing of Zhuper Girl
Disney Junior
15:00
Disney Lights, Camera, Lexi!
1x02 Kiwi's First Flight
Nick Jr.
15:30
Amikor Henry találkozott…
2x03-04 The Day Henry Met... a Golf ball / The Day Henry Met... an Ice cream Van
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok
Action Comedy
Disney Csatorna
18:00
11
1x17
Szerda (július 12.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
12:30
Zhu Zhu
1x18 Zhurassic Park / Hamster a la Kart
Disney Junior
15:00
Disney Lights, Camera, Lexi!
1x03 Spaghetti Western
Nick Jr.
15:30
Amikor Henry találkozott…
2x05-06 The Day Henry Met... a Dinosaur Bone / The Day Henry Met... a Truck
Cartoon Network
16:35
Bűvös varázskardok
Random Acts Of Memory
Félévadzáró
Disney Csatorna
18:00
11
1x18
Csütörtök (július 13.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Minimax
08:00
Dínó kaland
Új film
Disney Csatorna
12:30
Zhu Zhu
1x19 Zhu and Improved / The Unfortunate Cookie Crumbles
Disney Junior
15:00
Disney Lights, Camera, Lexi!
1x04 The Great Pecan Pie Mystery
Nick Jr.
15:30
Amikor Henry találkozott…
2x07-08 The Day Henry Met... a Telescope / The Day Henry Met... a Tennis Racket
Disney Csatorna
18:00
11
1x19
Péntek (július 14.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Minimax
08:00
Kókusz Kokó, a kis sárkány
Új film
Disney Csatorna
12:30
Zhu Zhu
1x20 Now Zhu See Me, Now Zhu Don't / Walk a Mile in Our Zhus
Félévadzáró
Disney Junior
15:00
Disney Lights, Camera, Lexi!
1x06 A Lobster to Remember
Nick Jr.
15:30
Amikor Henry találkozott…
2x09-10 The Day Henry Met... A Skateboard / The Day Henry Met... some Broccoli
Disney Csatorna
18:00
11
1x20
Szombat (július 15.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Boomerang
14:50
Alfa és Omega 8: Utazás a medvék birodalmába
Új film
Cartoon Network
17:50-21:00
Parkműsor-maraton
Maraton
Disney Csatorna
17:55
Star Wars: A végzet ereje
1x01 Sands of Jakku
Új sorozat
Vasárnap (július 16.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nickelodeon
08:25
Regal Academy
1x16 A szirén hangja
Nickelodeon
08:55
Regal Academy
1x17 Hawk és a mérgezett alma
Cartoon Network
17:50-21:00
Parkműsor-maraton
Maraton
Disney Csatorna
17:55
Star Wars: A végzet ereje
1x02 BB-8 Bandits
Nickelodeon
18:40
Rocksuli
2x01 Changes
Új évad
Hétfő (július 17.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
09:30
Kikiwaka tábor
2x01 Griff is in the House
Új évad
Disney Junior
15:00
Disney Lights, Camera, Lexi!
1x08 The New Werewolf on the Block
Nick Jr.
15:30
Amikor Henry találkozott…
2x11-12 The Day Henry Met... a Cauldron / The Day Henry Met... an Apple
Boomerang
17:15
Csak lazán, Scooby-Doo!
Some Fred Time
Új évad
Nick Jr.
17:45
Rusty rendbehozza
1x09a Rusty's Nest Friend Forever
Új részek
Disney Csatorna
18:00
11
1x21
Cartoon Network
20:30
Parkműsor
Semmi spoiler hadművelet
Új részek
Kedd (július 18.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
09:30
Kikiwaka tábor
2x02 Dance in My Pants
Nick Jr.
15:30
Amikor Henry találkozott…
2x13-14 The Day Henry Met... a Toothbrush / The Day Henry Met... a Rainbow
Boomerang
17:15
Csak lazán, Scooby-Doo!
There Wolf
Nick Jr.
17:45
Rusty rendbehozza
1x09b Rusty’s Flingbot
Disney Csatorna
18:00
11
1x22
Cartoon Network
20:30
Parkműsor
Szökés az űrbe
Szerda (július 19.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
09:30
Kikiwaka tábor
2x03 Zuri Has a Little Lamb
Disney Junior
15:05
Mickey egér játszótere
4x06 A szuper kaland, 1-2. rész
Új különkiadás
Nick Jr.
15:30
Amikor Henry találkozott…
2x15-16 The Day Henry Met... A Violin / The Day Henry Met... a Camera
Boomerang
17:15
Csak lazán, Scooby-Doo!
Renn Scare
Nick Jr.
17:45
Rusty rendbehozza
1x11a Rusty’s Space Bit
Disney Csatorna
18:00
11
1x23
Cartoon Network
20:30
Parkműsor
Új ágyak
Csütörtök (július 20.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Minimax
08:00
Hópihe
Új film
Disney Csatorna
09:30
Kikiwaka tábor
2x04 Zuri Weasels Out
Boomerang
17:15
Csak lazán, Scooby-Doo!
How To Train Your Coward
Nick Jr.
15:30
Amikor Henry találkozott…
2x17-18 The Day Henry Met... a Bear / The Day Henry Met... a Dustbin
Nick Jr.
17:45
Rusty rendbehozza
1x11b Rusty and the Sneezing Fish
Disney Csatorna
18:00
11
1x24
Minimax
18:30
Ranger Rob
1x01-02
Új sorozat
Cartoon Network
20:30
Parkműsor
Mordebi és Rigbekáj
Péntek (július 21.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Minimax
08:00
Breki, a békakirályfi
Új film
Disney Csatorna
09:30
Kikiwaka tábor
2x05 Queen of Screams
Nick Jr.
15:30
Amikor Henry találkozott…
2x19-20 The Day Henry Met... a Christmas Tree / The Day Henry Met... a Sponge
Boomerang
17:15
Csak lazán, Scooby-Doo!
Worst In Show
Nick Jr.
17:45
Rusty rendbehozza
1x12a Rusty’s Water Works
Disney Csatorna
18:00
11
1x25
Minimax
18:30
Ranger Rob
1x03-04
Cartoon Network
20:30
Parkműsor
Az Alfa-burok
Szombat (július 22.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nickelodeon
08:00
Nella, a hercegnő lovag
1x03 Princess Nella's Orc-hestra/The Blaine Game
Új sorozat
Disney Junior
09:00
Az Oroszlán őrség
1x20 Lions of the Outlands
Minimax
11:00
Lego Elves
1x01
Új sorozat
Cartoon Network
17:10
Kalandra fel!
Orb
Új rész!
Disney Csatorna
17:55
Star Wars: A végzet ereje
1x03 Exok Escape
Minimax
18:30
Ranger Rob
1x05-06
Vasárnap (július 23.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nickelodeon
08:00
Nella, a hercegnő lovag
1x02 Sir Clod/Up All Knight
Nickelodeon
08:25
Regal Academy
1x18 Kalandozás a Földön
Nickelodeon
08:55
Regal Academy
1x19 Az elátkozott haj
Minimax
11:00
Lego Elves
1x02 Sir Clod/Up All Knight
Disney Csatorna
17:55
Star Wars: A végzet ereje
1x04 The Padawan Path
Minimax
18:30
Ranger Rob
1x07-08
Nickelodeon
18:40
Rocksuli
2x02 Wouldn’t It Be Nice
Hétfő (július 24.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Cartoon Network
07:20-09:00
Kalandra fel!
Elements
Új minisorozat
JimJam
07:25
Rejtélyek Tesz-Vesz városban
Új sorozat // minden nap
Disney Csatorna
09:30
Kikiwaka tábor
2x06 Luke Out Below
Boomerang
09:55
Mentsük meg a karácsonyt!
Új különkiadás
Nick Jr.
15:30
Amikor Henry találkozott…
2x21-22 The Day Henry Met... a Horse / The Day Henry Met... a Canvas
Nick Jr.
17:45
Rusty rendbehozza
1x12b Rusty's Rubbish Race
Disney Csatorna
18:00
11
1x26
Minimax
18:30
Ranger Rob
1x09-10
Cartoon Network
20:30
Parkműsor
Zűrkarácsony
Kedd (július 25.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
09:30
Kikiwaka tábor
2x08 Treehouse of Terror
Nick Jr.
15:30
Amikor Henry találkozott…
2x23-24 The Day Henry Met... Running Shoes / The Day Henry Met... a Teapot
Boomerang
17:15
Csak lazán, Scooby-Doo!
Mysteries On The Disorient Express
Félévadzáró
Nick Jr.
17:45
Rusty rendbehozza
1x13a Rusty in Liam Land
Disney Csatorna
18:00
11
1x27
Minimax
18:30
Ranger Rob
1x11-12
Cartoon Network
20:30
Parkműsor
A jégszalag
Szerda (július 26.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
09:30
Kikiwaka tábor
2x09 Tidal Wave
Nick Jr.
15:30
Amikor Henry találkozott…
2x25-26 The Day Henry Met... a Caterpillar / The Day Henry Met... a Bowling Ball
Évadzáró
Nick Jr.
17:45
Rusty rendbehozza
1x13b Rusty the Vacuum Kid
Disney Csatorna
18:00
11
1x28
Minimax
18:30
Ranger Rob
1x13-14
Cartoon Network
20:30
Parkműsor
Az univerzum titkainak nyitja
Csütörtök (július 27.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Minimax
08:00
Irány a bárka!
Új film
Disney Csatorna
09:30
Kikiwaka tábor
2x10 Fog'd In
Minimax
17:45
Mia és én
3x14
Új részek
Nick Jr.
17:45
Rusty rendbehozza
1x14b Rusty's Creature Catcher
Disney Csatorna
18:00
11
1x29
Minimax
18:30
Ranger Rob
1x15-16
Cartoon Network
20:30
Parkműsor
Edzés és jutalom
Péntek (július 28.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
09:30
Kikiwaka tábor
2x12 Food Fight
Minimax
17:45
Mia és én
3x15
Nick Jr.
17:45
Rusty rendbehozza
1x14a Rusty and Captain Scoops
Disney Csatorna
18:00
11
1x30
Minimax
18:30
Ranger Rob
1x17-18
Disney Csatorna
19:30
Alex és bandája: Hogyan nőjünk fel a szüleink akarata ellenére
Új film
Cartoon Network
20:30
Parkműsor
Szeretgesd, amíg bírja!
Szombat (július 29.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Junior
09:00
Az Oroszlán őrség
1x23 The Trail to Udugu
Minimax
11:00
Lego Elves
1x03
Minimax
17:45
Mia és én
3x16
Disney Csatorna
17:55
Star Wars: A végzet ereje
1x09 Bounty of Trouble
Minimax
18:30
Ranger Rob
1x19-20
Vasárnap (július 30.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nickelodeon
08:00
Nella, a hercegnő lovag
1x01 Knighty-Knight Dragons/Inside and Seek
Nickelodeon
08:25
Regal Academy
1x20 Szülők napja
Nickelodeon
08:55
Regal Academy
1x21 Majom-varázs
Minimax
11:00
Lego Elves
1x04
Évadzáró
Nick Jr.
12:15
Láng és a szuperverdák
3x06 The Bouncing Bull Racetrack
Új rész
Minimax
17:45
Mia és én
3x17
Disney Csatorna
17:55
Star Wars: A végzet ereje
1x06 Beasts of Echo Base
Minimax
18:30
Ranger Rob
1x21-22
Nickelodeon
18:40
Rocksuli
2x03 With or Without You
Hétfő (július 31.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Cartoon Network
15:45
Medvetesók
Subway
Új évad
Minimax
17:45
Mia és én
3x18
Nick Jr.
17:45
Rusty rendbehozza
1x15a Rusty Learns to Skate
Disney Csatorna
18:00
11
1x31
Minimax
18:30
Ranger Rob
1x23-24
Cartoon Network
20:30
Parkműsor
A Mindentlátó