Napi premierek - Gyerek-Világ
Vasárnap (november 18.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nickelodeon
07:35
A mancs őrjárat
5x06 Sea Patrol: Pups Save the Flying Diving Bell / Sea Patrol: Pups Save a Soggy Farm
M2
08:20
A varázsvetítő
Shapur, a művész / A tigrisbőrös lovag
Cartoon Network
14:05
Pindúr pandúrok
3x05-06 Bajos hangjegyek / A nagy nap
Nick Jr.
17:05
Láng és a szuperverdák
4x04 Breaking the Ice
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x04
Minimax
18:00
A bajkeverő majom
10x05
Minimax
18:30
Trollok - A dallam szól tovább
4x06
Nickelodeon
19:55
A tini nindzsa teknőcök felemelkedése
1x04 Repo Mantis / Down with the Sickness
Cartoon Network
20:30
Transformers: Cyberverse
1x07-08 (Cube / Terminal Velocity)
Hétfő (november 19.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
Loopdidoo, a dzsungel fia
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x18b A Little Off Track
Cartoon Network
14:05
Pindúr pandúrok
3x14/07 Karantén / A szerelemnek nincs ára
Kiwi TV
16:30
Kalandos szafari
2x03
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x06 The Missteps
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x43 Spring Fever
Új részek
M2
16:35
Kemy, a felfedező
Ami tapad, az ragad / Kik élnek a legtovább a világon?
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Sir Kisorca és az óriás / A Rojt fivérek
Új évad
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x11 A láthatatlan Shelbourne
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x19-20
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x06
Disney Csatorna
18:00
Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
2x21 Style Queen: The Queen's Battle - Part Two
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x14 Crimes of Fashion
Minimax
18:30
Trollok - A dallam szól tovább
4x07
Évadzáró
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x31-32
M2
19:00
Sammy és barátai
Egy bohém élete / Menedék Leonardnak
M2
19:30
Maja, a méhecske
A mézfaló
M2
19:40
Katuri
A bölcs rókanagyi
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x16 I Am an Android...or Am I?
Kedd (november 20.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
06:00
Access All Areas: Pókember: Irány a Pókverzum!
Új különkiadás
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
A divat áldozata
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x24a Turtle Train Clean Up
Cartoon Network
14:05
Pindúr pandúrok
3x08-09 Largo / Vajascsupor
M2
15:45
Moncsicsik
A láthatatlan tolvajok
Új részek
Kiwi TV
16:30
Kalandos szafari
2x04
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x07 All Sewn Up
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x44 Recycle Road
M2
16:35
Kemy, a felfedező
Kinek van a legtöbb lába, és kinek nincs egy sem? / Kinek van a leghosszabb nyelve?
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Bolero / Hazafias nyúl
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x12 Tudás őrnagy
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x21-22
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x07
Disney Csatorna
18:00
Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
2x22 Malediktator
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x15a Absent Minded
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x33-34
M2
19:00
Sammy és barátai
Beszorulva / A kiválasztott
M2
19:30
Maja, a méhecske
Éljen a szabadság!
M2
19:40
Katuri
A pónihercegnő
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x17 I Am Jealous
Comedy Central
22:00
Family Guy
16x16
Comedy Central
22:30
South Park
22x04
Szerda (november 21.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
A fogadás
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x24b Anya's Friendship Party
Cartoon Network
14:05
Pindúr pandúrok
3x17-18 Kicsi világ: Abrakatasztrófa / Kicsi világ: Kőkemény Pók
M2
15:45
Moncsicsik
A bűvészmutatvány
Kiwi TV
16:30
Kalandos szafari
2x05
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x08 Oh Father, Where Art Thou?
M2
16:35
Kemy, a felfedező
Melyik a világ legnagyobb vízesése? / Melyik állat a legjobb barátunk?
Évadzáró
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x45 Adding Angus
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
A dzsinn a palackból / Vadásztúra
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x13 Halszagú ősök
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x23-24
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x08
Disney Csatorna
18:00
Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
2x18 Anansi
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x15b Be Stella My Heart
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x35-36
M2
19:00
Sammy és barátai
A szív vándorútja / Nagyfejország
M2
19:30
Maja, a méhecske
A büntetés
M2
19:40
Katuri
Katicadoktor
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x18 I Am in Need of a Plan
Csütörtök (november 22.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
Az alvajáró
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x20a Baddy Up to No Good
Cartoon Network
14:05
Pindúr pandúrok
3x19-20 Kicsi világ: Útvesztőben / Kicsi világ: Szívtől szívkőnek
Félévadzáró
M2
15:45
Moncsicsik
A bódító süti
Kiwi TV
16:30
Kalandos szafari
2x06
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x09 The Trouble with Levi
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x46 Insider Job
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Sam, sarki kaland / Jótett helyébe…
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x14 Out To Flunch
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x25-26
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x09
Disney Csatorna
18:00
Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
2x19 Sandboy
Félévadzáró
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x16a Sitting Bull
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x37-38
M2
19:00
Sammy és barátai
Jumpette, a szardínia / A halfarkas
M2
19:30
Maja, a méhecske
Féltékenység
M2
19:40
Katuri
A barátságos házőrző
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x19 I Am Missing You
Péntek (november 23.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
HBO GO
00:00
Avatár - Aang legendája
3. évad
Új évad
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
A tudás gombája
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x20b Rooster Brewster
M2
15:45
Moncsicsik
Az új Capix
Kiwi TV
16:30
Kalandos szafari
2x07
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x13 Head Over Wheels
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x47 Super Cleaners
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Gazdagok és szépek otthona / Daffy az űrhajós
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x15 The Kid's Got Moxy
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x27-28
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x10
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x16b The Spies Who Loved me
Félévadzáró
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x39-40
M2
19:00
Sammy és barátai
A fagyott tengerek hercege / Modern!
M2
19:30
Maja, a méhecske
Rossz társaság
M2
19:40
Katuri
Szürke Mókus az erdőben
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x20 I Am the Only Hope
Szombat (november 24.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
08:20
A varázsvetítő
Dühöngő Roland / Legenda a láthatatlan Kitezh városáról és Fevroniyáról
Sorozatzáró
Disney Csatorna
11:00
Star Wars: Ellenállás
1x01 The Recruit - Part One
Új sorozat
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Megyei vásár / Cicakatona
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x11
Minimax
18:00
A bajkeverő majom
10x12
Minimax
20:00
Sam, a tűzoltó: Forgatás Körmöspálcáson
Új film
Vasárnap (november 25.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nickelodeon
07:35
A mancs őrjárat
5x07 Pups Save the Butterflies / Pups Save an Underground Chicken
Disney Csatorna
11:00
Star Wars: Ellenállás
1x02 The Recruit - Part Two
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Kacsa-jövő / Tájfun-gép
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x13
Minimax
18:00
A bajkeverő majom
10x14
Nickelodeon
19:55
A tini nindzsa teknőcök felemelkedése
1x05 The Fast and the Furriest / Mascot Melee
Hétfő (november 26.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:25
A mancs őrjárat
5x07 Pups Save the Butterflies / Pups Save an Underground Chicken
Új részek
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
A nagy átverés
Évadzáró
Cartoon Network
13:05
Ninjago: A Spinjitzu mesterei
9x01 Idegenvilág
Új évad
Minimax
13:30
Turbó Spuri
2x01
Új évad
Viasat6
14:30
A Simpson család
29x15
Új részek
M2
15:45
Moncsicsik
A Nagy Moncsicsi
Kiwi TV
16:30
Kalandos szafari
2x08
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x48 Plane Sailing
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Hálaadás / Bőregér
Disney Csatorna
17:00
A zűr közepén
3x13 Stuck in the Dark
Új részek
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x16 The New, New Girl
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x29-30
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x15
Évadzáró
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x41-42
M2
19:00
Sammy és barátai
Rossz befolyás / Bohóchal kabaré
Nickelodeon
19:00
Lovag iskola
1x01 Opening Knight
Új sorozat
M2
19:30
Maja, a méhecske
Szerelem villámcsapásra
M2
19:45
Katuri
Találkozás az emberekkel
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x21 I Am Being Blackmailed
Kedd (november 27.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:25
A mancs őrjárat
5x08 Pups Save the Bookmobile / Pups Save Heady Humdinger
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
Szörpöt bármi áron
Új évad
Cartoon Network
13:05
Ninjago: A Spinjitzu mesterei
9x02 Vasmarokban
Minimax
13:30
Turbó Spuri
2x02
Viasat6
14:35
A Simpson család
29x16
M2
15:45
Moncsicsik
A legjobb barátom, Aikor
Kiwi TV
16:30
Kalandos szafari
2x09
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x49 Done and Dusted
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Rissz-Ross Sámson / Kölyökkarmok
Disney Csatorna
17:00
A zűr közepén
Stuck with No Escape
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x17 Stormwave And Thunderhawk
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x31-32
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x43-44
M2
19:00
Sammy és barátai
A nagy bajnokság / A pislogó izé
Nickelodeon
19:00
Lovag iskola
1x02 A Knight at the Roxbury
M2
19:30
Maja, a méhecske
Fullánk, a csaló
M2
19:45
Katuri
Szánkózás Vidra bácsival
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x22 I Am...Good
Évadzáró
Comedy Central
22:00
Family Guy
16x17
Comedy Central
22:30
South Park
22x05
Comedy Central
23:00
Archer
9x01
Új évad
Szerda (november 28.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:25
A mancs őrjárat
5x10 Pups Save the PawPaws / Pups Save a Popped Top
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
Tatuszitter
Cartoon Network
13:05
Ninjago: A Spinjitzu mesterei
9x03 Szólásszabadság
Minimax
13:30
Turbó Spuri
2x03
Viasat6
14:35
A Simpson család
29x17
M2
15:45
Moncsicsik
A csillogó moncsibogarak éjszakája
Kiwi TV
16:30
Kalandos szafari
2x10
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x50 Soapbox Burglar
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Miss Daffy sofőrje / Másodhegedűs
Disney Csatorna
17:00
A zűr közepén
Stuck Wrestling Feelings
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x18 Squirrels Just Wanna Have Fun
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x33-34
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x45-46
M2
19:00
Sammy és barátai
Bárcsak kicsi lennék / A csínykirály
Nickelodeon
19:00
Lovag iskola
1x03 Knight in Shining Armor Day
M2
19:30
Maja, a méhecske
Maja, a királynő
M2
19:45
Katuri
Kapjuk el a menyétet!
Csütörtök (november 29.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
07:25
A mancs őrjárat
5x12a Pups Save the Snowshoeing Goodways
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
A hiányzó darab
Cartoon Network
13:05
Ninjago: A Spinjitzu mesterei
9x04 Így építsd a sárkányodat!
Minimax
13:30
Turbó Spuri
2x04
Viasat6
14:40
A Simpson család
29x18
M2
15:45
Moncsicsik
El a kezekkel a moncsiverdától
Kiwi TV
16:30
Kalandos szafari
2x11
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x51 Raiders of the Lost Bark
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Szörfösök / Cal, a viking
Disney Csatorna
17:00
A zűr közepén
Stuck without the Perfect Gift
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x19 Sardine: The Movie
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x35-36
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x47-48
M2
19:00
Sammy és barátai
Gyakorlat / Guppi tábor
Nickelodeon
19:00
Lovag iskola
1x04 One Magical Knight
M2
19:30
Maja, a méhecske
A cinke akció
M2
19:45
Katuri
A születésnapi buli
Péntek (november 30.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
HBO GO
00:00
Veszélyes Henry
3. évad
Új évad
HBO GO
00:00
Kung fu Panda - A rendkívüliség legendája
2. évad
Új évad
Nick Jr.
07:25
A mancs őrjárat
5x12b Pups Save a Duck Pond
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
Fő a biztonság
Cartoon Network
13:05
Ninjago: A Spinjitzu mesterei
9x05 Úton a cél felé
Minimax
13:30
Turbó Spuri
2x05
Viasat6
14:35
A Simpson család
29x19
M2
15:45
Moncsicsik
Veszélyeztetett álom - 1. rész
Kiwi TV
16:30
Kalandos szafari
2x12
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x52 Space Quester
Évadzáró
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Rhoda kocsmája / Álomvilág
Disney Csatorna
17:00
A zűr közepén
Stuck in Diaz Court
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x20 The Boy Who Cried Robot
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x37-38
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x49-50
M2
19:00
Sammy és barátai
Művészi tinta / Kösz, Shelly!
Nickelodeon
19:00
Lovag iskola
1x05 Tonight, Two Knight
M2
19:30
Maja, a méhecske
Sztrájk a kaptárban
M2
19:45
Katuri
A hóember
Szombat (december 1.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Disney Csatorna
11:00
Star Wars: Ellenállás
1x03 The Triple Dark
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Önbizalom-növelés / Hörcsöghad
Vasárnap (december 2.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nickelodeon
07:35
A mancs őrjárat
5x08 Pups Save a Bookmobile / Pups Save Heady Humdinger
Disney Csatorna
11:00
Star Wars: Ellenállás
1x04 Fuel for the Fire
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Viktor, a svéd tudós / Az eltűnt előétel esete
Nickelodeon
19:05
Veszélyes Henry
4x19 Rubber Duck
Új részek