Napi premierek - Gyerek-Világ
Kedd (november 13.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
Szundikáljunk egyet
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x15a Cap'n Dilly's Dance Party
Minimax
10:00
Sam, a tűzoltó
11x13
Évadzáró
Boomerang
14:00
Grizzy és a lemmingek
Horgok és hurkok macija
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x02 The Falcon and the Raven - Part Two
M2
16:35
Kemy, a felfedező
Melyik a legnagyobb élőlény az óceánban? / Melyik a legnagyobb madár a világon?
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x07 Sam képzeletbeli barátja
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x11-12
Disney Csatorna
18:00
Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
2x23 Frozer
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x12 Breaking Dad / Gown and Out
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x23-24
Minimax
18:30
Trollok - A dallam szól tovább
4x01
Új évad
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
3x18
M2
19:00
Sammy és barátai
Ricky árnyékában / Egzotikus vakáció
M2
19:30
Maja, a méhecske
Theo
M2
19:40
Katuri
A sünbaba és a lufi
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x12 I am an Android
Comedy Central
22:00
Family Guy
16x12
Comedy Central
22:30
South Park
22x03
Szerda (november 14.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
A lagúna szörnye
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x19b Top Wing Rescues the Lemon Shack
Boomerang
14:00
Grizzy és a lemmingek
Gyors edzés
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x03 Because
M2
16:35
Kemy, a felfedező
Melyik élőlény a Föld legrégebbi lakója? / Melyik élőlény mozog a leglassabban?
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x08 Kezeket fel!
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x13-14
Disney Csatorna
18:00
Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
2x17 Reverser
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x13a Ruthless People
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x25-26
Minimax
18:30
Trollok - A dallam szól tovább
4x02
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
3x19
M2
19:00
Sammy és barátai
Verseny az óceán körül / A kedves Nagyfej
M2
19:30
Maja, a méhecske
A hangyák titkos kincse
M2
19:40
Katuri
A denevér
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x13 I Am Frankensteena
Csütörtök (november 15.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
A nagy verseny
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x19a Surfin' the Cave
Boomerang
14:00
Grizzy és a lemmingek
Denevér-Grizzy
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x04 Cop to It
M2
16:35
Kemy, a felfedező
Kinek van a legtöbb foga? / Melyik élőlény a legveszélyesebb?
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x09 Nagy Brent-nap
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x15-16
Disney Csatorna
18:00
Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
2x20 Style Queen: The Queen's Battle - Part One
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x13b What Wood Lincoln Do?
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x27-28
Minimax
18:30
Trollok - A dallam szól tovább
4x03
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
3x20
M2
19:00
Sammy és barátai
A választás / Előérzet
M2
19:30
Maja, a méhecske
A különös anya
M2
19:40
Katuri
Fuss velem, Vadmacska!
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x14 I Am Part of a Plan
Péntek (november 16.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
HBO GO
00:00
Umizoomi csapat
2-3. évad
Új évad
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
A vadon szava
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x18a Shirley's Sleep-Over Adventure
Disney Csatorna
11:00
Access All Areas: Pókember: Irány a Pókverzum!
Új különkiadás
Boomerang
14:00
Grizzy és a lemmingek
Mozgatható alkalmazások
Félévadzáró
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x05 Weirder Things
M2
16:35
Kemy, a felfedező
Melyik a legveszélyesebb növény a világon? / Melyik élőlény a legszínesebb?
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x10 A kis zseni
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x01
Új évad
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x17-18
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x14a Scales of Justice
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x29-30
Minimax
18:30
Trollok - A dallam szól tovább
4x04
M2
19:00
Sammy és barátai
Kincskeresés / A barátság ára
M2
19:30
Maja, a méhecske
A gyanú árnyéka
M2
19:40
Katuri
Virgonc varangyok
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x15 I Am In Trouble With Mom
Szombat (november 17.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
RTL Klub
07:40
Timon és Pumbaa
1x01
Újra // hétvégente
M2
08:20
A varázsvetítő
A nagylelkű Prométheusz / Orfeusz és Eurüdiké
Cartoon Network
14:05
Pindúr pandúrok
3x11-12 A napfogyatkozás úrnője
Új részek
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x02
Minimax
18:00
A bajkeverő majom
10x03
Minimax
18:30
Trollok - A dallam szól tovább
4x05
Cartoon Network
20:30
Transformers: Cyberverse
1x05-06 Hideg Közeg / Megatron, a hős
Új részek
Vasárnap (november 18.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nickelodeon
07:35
A mancs őrjárat
5x06 Sea Patrol: Pups Save the Flying Diving Bell / Sea Patrol: Pups Save a Soggy Farm
M2
08:20
A varázsvetítő
Shapur, a művész / A tigrisbőrös lovag
Cartoon Network
14:05
Pindúr pandúrok
3x05-06 Bajos hangjegyek / A nagy nap
Nick Jr.
17:05
Láng és a szuperverdák
4x04 Breaking the Ice
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x04
Minimax
18:00
A bajkeverő majom
10x05
Minimax
18:30
Trollok - A dallam szól tovább
4x06
Nickelodeon
19:55
A tini nindzsa teknőcök felemelkedése
1x04 Repo Mantis / Down with the Sickness
Cartoon Network
20:30
Transformers: Cyberverse
1x07-08 (Cube / Terminal Velocity)
Hétfő (november 19.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
Loopdidoo, a dzsungel fia
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x18b A Little Off Track
Cartoon Network
14:05
Pindúr pandúrok
3x14/07 Karantén / A szerelemnek nincs ára
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x06 The Missteps
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x43 Spring Fever
Új részek
M2
16:35
Kemy, a felfedező
Ami tapad, az ragad / Kik élnek a legtovább a világon?
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Sir Kisorca és az óriás / A Rojt fivérek
Új évad
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x11 A láthatatlan Shelbourne
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x19-20
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x06
Disney Csatorna
18:00
Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
2x21 Style Queen: The Queen's Battle - Part Two
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x14 Crimes of Fashion
Minimax
18:30
Trollok - A dallam szól tovább
4x07
Évadzáró
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x31-32
M2
19:00
Sammy és barátai
Egy bohém élete / Menedék Leonardnak
M2
19:30
Maja, a méhecske
A mézfaló
M2
19:40
Katuri
A bölcs rókanagyi
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x16 I Am an Android...or Am I?
Kedd (november 20.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
A divat áldozata
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x24a Turtle Train Clean Up
Cartoon Network
14:05
Pindúr pandúrok
3x08-09 Largo / Vajascsupor
M2
15:45
Moncsicsik
A láthatatlan tolvajok
Új részek
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x07 All Sewn Up
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x44 Recycle Road
M2
16:35
Kemy, a felfedező
Kinek van a legtöbb lába, és kinek nincs egy sem? / Kinek van a leghosszabb nyelve?
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Bolero / Hazafias nyúl
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x12 Tudás őrnagy
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x21-22
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x07
Disney Csatorna
18:00
Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
2x22 Malediktator
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x15a Absent Minded
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x33-34
M2
19:00
Sammy és barátai
Beszorulva / A kiválasztott
M2
19:30
Maja, a méhecske
Éljen a szabadság!
M2
19:40
Katuri
A pónihercegnő
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x17 I Am Jealous
Comedy Central
22:00
Family Guy
16x16
Comedy Central
22:30
South Park
22x04
Szerda (november 21.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
A fogadás
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x24b Anya's Friendship Party
Cartoon Network
14:05
Pindúr pandúrok
3x17-18 Kicsi világ: Abrakatasztrófa / Kicsi világ: Kőkemény Pók
M2
15:45
Moncsicsik
A bűvészmutatvány
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x08 Oh Father, Where Art Thou?
M2
16:35
Kemy, a felfedező
Melyik a világ legnagyobb vízesése? / Melyik állat a legjobb barátunk?
Évadzáró
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x45 Adding Angus
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
A dzsinn a palackból / Vadásztúra
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x13 Halszagú ősök
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x23-24
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x08
Disney Csatorna
18:00
Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
2x18 Anansi
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x15b Be Stella My Heart
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x35-36
M2
19:00
Sammy és barátai
A szív vándorútja / Nagyfejország
M2
19:30
Maja, a méhecske
A büntetés
M2
19:40
Katuri
Katicadoktor
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x18 I Am in Need of a Plan
Csütörtök (november 22.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
Az alvajáró
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x20a Baddy Up to No Good
Cartoon Network
14:05
Pindúr pandúrok
3x19-20 Kicsi világ: Útvesztőben / Kicsi világ: Szívtől szívkőnek
Félévadzáró
M2
15:45
Moncsicsik
A bódító süti
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x09 The Trouble with Levi
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x46 Insider Job
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Sam, sarki kaland / Jótett helyébe…
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x14 Out To Flunch
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x25-26
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x09
Disney Csatorna
18:00
Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai
2x19 Sandboy
Félévadzáró
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x16a Sitting Bull
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x37-38
M2
19:00
Sammy és barátai
Jumpette, a szardínia / A halfarkas
M2
19:30
Maja, a méhecske
Féltékenység
M2
19:40
Katuri
A barátságos házőrző
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x19 I Am Missing You
Péntek (november 23.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
HBO GO
00:00
Avatár - Aang legendája
3. évad
Új évad
M2
07:35
Loopdidoo - A nagy nyaralás
A tudás gombája
Nick Jr.
07:55
Szuper szárny
1x20b Rooster Brewster
M2
15:45
Moncsicsik
Az új Capix
Disney Csatorna
16:30
Raven otthona
2x13 Head Over Wheels
Nick Jr.
16:40
Kiva kifundálja!
1x47 Super Cleaners
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Gazdagok és szépek otthona / Daffy az űrhajós
Cartoon Network
17:25
Derült égből fasírt
2x15 The Kid's Got Moxy
Kiwi TV
17:30
Ready Jet Go!
1x27-28
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x10
Nickelodeon
18:10
A Lármás család
3x16b The Spies Who Loved me
Félévadzáró
Kiwi TV
18:30
Gorcsok és Gumblik
1x39-40
M2
19:00
Sammy és barátai
A fagyott tengerek hercege / Modern!
M2
19:30
Maja, a méhecske
Rossz társaság
M2
19:40
Katuri
Szürke Mókus az erdőben
Nickelodeon
20:00
Frankie vagyok
2x20 I Am the Only Hope
Szombat (november 24.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
08:20
A varázsvetítő
Dühöngő Roland / Legenda a láthatatlan Kitezh városáról és Fevroniyáról
Sorozatzáró
Disney Csatorna
11:00
Star Wars: Ellenállás
1x01 The Recruit - Part One
Új sorozat
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Megyei vásár / Cicakatona
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x11
Minimax
18:00
A bajkeverő majom
10x12
Minimax
20:00
Sam, a tűzoltó: Forgatás Körmöspálcáson
Új film
Vasárnap (november 25.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nickelodeon
07:35
A mancs őrjárat
5x07 Pups Save the Butterflies / Pups Save an Underground Chicken
Disney Csatorna
11:00
Star Wars: Ellenállás
1x02 The Recruit - Part Two
Boomerang
16:40
Új Bolondos dallamok
Kacsa-jövő / Tájfun-gép
Minimax
17:30
A bajkeverő majom
10x13
Minimax
18:00
A bajkeverő majom
10x14
Nickelodeon
19:55
A tini nindzsa teknőcök felemelkedése
1x05 The Fast and the Furriest / Mascot Melee