Napi premierek - Gyerek-Világ
Kedd (május 22.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Boomerang
11:35
Oddbods - A sorozat
Kijön belőle a drukker
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x01b
Viasat6
15:30
Yu-Gi-Oh! Zexal
1x37
Viasat6
16:30
Dragon Ball Super
3x14
M2
16:55
Ernest és Célestine
Célestine napja
Kiwi TV
17:30
Kalandos szafari
1x12
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
Rock Friend
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x66
M2
18:50
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
Hol van Charlie?
M2
19:10
Alvin és a mókusok
Segíteni tilos! / Függő fiúk
M2
19:35
Moncsicsik
A nagy moncsimeglepetésvadászat
M2
19:45
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
A felfedező
Minimax
20:16
Barbie Dreamtopia
1x16
Minimax
23:05
Csizmás, a kandúr kalandjai
6x08
Szerda (május 23.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Boomerang
11:35
Oddbods - A sorozat
Maxi-golf
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x02a
Viasat6
15:30
Yu-Gi-Oh! Zexal
1x38
Viasat6
16:30
Dragon Ball Super
3x15
M2
16:55
Ernest és Célestine
Flóra asszony megmentése
Kiwi TV
17:30
Kalandos szafari
1x13
Évadzáró
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
Crushing Defeat
M2
18:50
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
Dupla csavar
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x67
M2
19:10
Alvin és a mókusok
Poénlelövitisz / Henry nyomában
M2
19:35
Moncsicsik
Zavarodott moncsibogarak
M2
19:45
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
Bucky majd segít
Minimax
20:16
Barbie Dreamtopia
1x17
Minimax
23:05
Csizmás, a kandúr kalandjai
6x09
Csütörtök (május 24.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Boomerang
11:35
Oddbods - A sorozat
Tojásmizéria
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x02b
Viasat6
15:35
Yu-Gi-Oh! Zexal
1x39
Viasat6
16:35
Dragon Ball Super
3x16
M2
16:55
Ernest és Célestine
Célestine táborba megy
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
Kitchen Chaos
M2
18:50
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
Nagy gyémántrablás
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x68
M2
19:10
Alvin és a mókusok
Baba-mama dráma / Balettos fiúk
M2
19:35
Moncsicsik
Artus mindenáron
M2
19:45
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
Tenger alatti Odüsszeia
Minimax
20:16
Barbie Dreamtopia
1x18
Minimax
23:05
Csizmás, a kandúr kalandjai
6x10
Péntek (május 25.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Boomerang
11:35
Oddbods - A sorozat
Havas móka
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x03a
Viasat6
15:35
Yu-Gi-Oh! Zexal
1x40
Viasat6
16:35
Dragon Ball Super
3x17
M2
16:55
Ernest és Célestine
Párban az igazi
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
Little Prince Puppycorn
M2
18:50
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
A ruhatolvaj
M2
19:10
Alvin és a mókusok
Az elveszett tesó / Theo a legbölcsebb
M2
19:35
Moncsicsik
Pikkelyes látogató
M2
19:45
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
Elképzelt világ
Humor+
22:30
Amerikai fater
14x04
Minimax
23:05
Csizmás, a kandúr kalandjai
6x11
Szombat (május 26.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
06:00
Gyerünk, Pocoyo!
Pato zuhanyozik / A kert
M2
08:20
Laura csillaga
Eltévedve
Cartoon Network
09:00
Ben 10: Újabb kihívás
1x09
Disney Csatorna
09:00
Elena, Avalor hercegnője
2x03 The Curse of El Guapo
Disney Csatorna
10:00
Laborpatkányok: Az elit csapat
1x13 Sheep-shifting
Disney Csatorna
10:30
Bizaardvark
2x12 Promposal Problems
M2
10:30
Vampirina
A mókás gyógyász / Az aranyos szörnyeteg
Új részek
Disney Csatorna
11:00
Hotel Transzilvánia: A sorozat
1x?? Exit Sandman / Roadkill Trip
Disney Csatorna
11:30
Zombik
Új film
M2
13:10
Lengemesék - Nyár a nádtengeren II.
A kérés
Évadzáró
M2
14:00
Hollócska, a kis rosszcsont
Boltos párbaj
Cartoon Network
15:30
Kalandra fel!
Blenanas / Temple Of Mars / Jake The Starchild / Gumbaldia
Félévadzáró
Cartoon Network
16:50
DC Super Hero Girls: Tini szuperhősök
Bevezetés a lopakodásba, 2. rész
M2
19:40
Helen sulija
Shhh! Aludni akarunk! / A használt ajándékok
M2
20:05
Mátyás éve
8. rész
Minimax
21:50
Croodék - A fény kora
3x07
Minimax
23:05
Csizmás, a kandúr kalandjai
6x12
Vasárnap (május 27.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
06:00
Gyerünk, Pocoyo!
Itt a posta / Színek
M2
08:00
Teáscsésze mesék
A római lámpás
Új sorozat
M2
08:20
Laura csillaga
Hol van Muffin?
Nickelodeon
08:25
Regal Academy
2x07 Békaharamia / 2x08 Az elvarázsolt erdőben
Disney Csatorna
09:00
Elena, Avalor hercegnője
2x04 Three Jaquins and a Princess
Disney Csatorna
10:00
Laborpatkányok: Az elit csapat
1x16 The Attack
Sorozatzáró
M2
10:30
Vampirina
Borisz, a bőregér / A Limonádé stand
M2
13:10
Kalandozások a világjáró nagypapával
A világjáró nagypapa bemutatkozik / Esőerdőben
Új magyar sorozat
M2
14:15
Hollócska, a kis rosszcsont
Barátság akadályokkal
Nickelodeon
18:10
Tini Nindzsa Teknőcök
5x12 A Végtelen Sivatag
M2
18:15
T.S. Spivet különös utazása
Új film
Nickelodeon
19:05
Veszélyes Henry
4x04a Danger Games
Új évad
Nickelodeon
19:35
A Thunderman család
4x24 Hibás sütik
M2
19:55
Helen sulija
Zajkirályok
Minimax
21:50
Croodék - A fény kora
3x08
Minimax
23:05
Csizmás, a kandúr kalandjai
6x13
Sorozatzáró
Hétfő (május 28.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Minimax
06:50
Barbie Dreamtopia
1x14
Nick Jr.
11:00
Ici-pici cicák
1x27 Daddy Day Care
Új részek
Boomerang
11:35
Oddbods - A sorozat
Vihar a faházban
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x03b
Viasat6
15:35
Yu-Gi-Oh! Zexal
1x41
Viasat6
16:35
Dragon Ball Super
3x18
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
Égiháború / Moby Pikk / Rhonda tombol
Új részek
M2
16:55
Ernest és Célestine
Itt a baba, hol a baba
Évadzáró
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
Scary Tales
M2
18:45
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
Elvadult művészet
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x69
M2
19:10
Alvin és a mókusok
Az ajándék
Félévadzáró
M2
19:35
Moncsicsik
Hová tűnt Willow?
M2
19:45
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
Egy videojátékban
Minimax
20:16
Barbie Dreamtopia
1x20
Kedd (május 29.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
11:00
Ici-pici cicák
1x28 First Airplane Adventure
Boomerang
11:35
Oddbods - A sorozat
A megszálló
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x05a
Viasat6
15:35
Yu-Gi-Oh! Zexal
1x42
Viasat6
16:35
Dragon Ball Super
3x19
Évadzáró
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
Ha a kacsa cirkuszol / Aztán furcsák lettek a dolgok / Kacs-kísérlet
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
Spoooooky Game
M2
18:45
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
Trükkös ikrek
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x70
M2
19:35
Moncsicsik
Willow, a hős
M2
19:45
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
Kapcsolat?
Minimax
20:16
Barbie Dreamtopia
1x21
Szerda (május 30.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
11:00
Ici-pici cicák
1x29 Writing Stories
Boomerang
11:35
Oddbods - A sorozat
Zee bátyó
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x05b
Viasat6
15:30
Yu-Gi-Oh! Zexal
1x43
Viasat6
16:30
Dragon Ball Super
4x01
Új évad
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
Házhoz szállítás / Marsi invázió / Kard ki kard
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
Action Forest
M2
18:45
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
Tüsi, a süni
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x71
M2
19:35
Moncsicsik
Csínytevők versenye
M2
19:45
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
Vagy múzeum, vagy nem
Minimax
20:16
Barbie Dreamtopia
1x22
Évadzáró
Csütörtök (május 31.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
11:00
Ici-pici cicák
1x30 The magic Wand
Boomerang
11:35
Oddbods - A sorozat
Csípős kalandok
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x06a
Viasat6
15:30
Yu-Gi-Oh! Zexal
1x44
Viasat6
16:30
Dragon Ball Super
4x02
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
Korona kézről kézre / Hörcsöghad / Krumpli-verseny
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
Fire & Nice
M2
18:45
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
Le a bundát!
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x72
M2
19:35
Moncsicsik
A rossz mag
M2
19:45
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
Val tehetsége
Péntek (június 1.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
HBO GO
00:00
A Madagaszkár pingvinjei
2. évad
Új évad
HBO GO
00:00
Lego Batman – A film
Új film
HBO GO
00:00
Gólyák
Új film
HBO GO
00:00
Szörny Rt.
Új film
HBO GO
00:00
Szörny Egyetem
Új film
HBO GO
00:00
A Robinson család titka
Új film
Nick Jr.
11:00
Ici-pici cicák
1x31 Muffin bácsi
Boomerang
11:35
Oddbods - A sorozat
Csipegetők
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x06b
Viasat6
15:35
Yu-Gi-Oh! Zexal
1x45
Viasat6
16:35
Dragon Ball Super
4x03
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
Szuper koporsó / Tad Tucker testépítész / Lavinaveszély
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
The Zone
M2
18:45
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
Üzenet a hóban
Disney Csatorna
19:00
Pán Péter - Visszatérés Sohaországba
Új film
M2
19:35
Moncsicsik
Állj, tolvaj!
M2
19:45
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
Az eltűnt süti
Kiwi TV
20:05
Magyar népmesék
1x01-02
Új sorozat // hétköznap
Kiwi TV
20:25
Paradicsomleves betűtésztával - Etetős versek a menzáról
1x01
Új sorozat // hétköznap
Humor+
22:30
Amerikai fater
14x05
Szombat (június 2.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
06:00
Gyerünk, Pocoyo!
Vigyázz, kész, rajt! / Kempingezés
M2
08:00
Teáscsésze mesék
A kulcskarika
M2
08:20
Laura csillaga
Laura rossz napja
M2
10:30
Vampirina
Otthon, rémes otthon
Disney Csatorna
10:30
Bizaardvark
2x13 Halloweenvark: Part Boo!
Disney Csatorna
11:00
Hotel Transzilvánia: A sorozat
1x?? Top Wing / Fried Mean Tomatoes
M2
13:10
Kalandozások a világjáró nagypapával
Szavannán / Sivatagban
M2
14:15
Hollócska, a kis rosszcsont
Az erdő dala
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
Tapsi és az univerzum / Hip-hop nil 1. rész / Hip-hop nil 2. rész
M2
19:45
Helen sulija
Halloween / A törött telefon
Minimax
21:50
Croodék - A fény kora
3x09
Vasárnap (június 3.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
06:00
Gyerünk, Pocoyo!
Űrutazás / Utazás Patóval
M2
08:00
Teáscsésze mesék
A tintatartó
M2
08:20
Laura csillaga
Gábriel bácsi titka
Nickelodeon
08:25
Regal Academy
2x09 Az álarcosbál
Nickelodeon
08:55
Regal Academy
2x10 A harcias árny
Cartoon Network
10:15
DC Superhero Girls - Tini szuperhősök
A Fúriák szökése
M2
10:30
Vampirina
Denevérláz / Versmondó nap
M2
13:10
Kalandozások a világjáró nagypapával
Fenyőrengetegben / Sarkkörön
Nickelodeon
13:40
Game Shakers
2x16 Röpruha-kaland / 2x14 Clam Shakers, Part 1 / 2x15 Clam Shakers, Part 2
Új részek
M2
14:15
Hollócska, a kis rosszcsont
Leges legjobb barátok
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
Kickers / Balagtas / Holdzsivány
Nickelodeon
18:10
Tini Nindzsa Teknőcök
5x13 Hazatérés
Nickelodeon
 19:05
Veszélyes Henry
4x04b Danger Games 2
M2
19:55
Helen sulija
Kemping a szobában
Évadzáró
Minimax
21:50
Croodék - A fény kora
3x10
Hétfő (június 4.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
11:00
Ici-pici cicák
1x32 Pakolj be!
Boomerang
11:35
Oddbods - A sorozat
Vége a játéknak
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x04a
Viasat6
15:35
Yu-Gi-Oh! Zexal
1x46
Viasat6
16:35
Dragon Ball Super
4x04
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
Mérges madár / 51-es körzet / Porky a bíróságon
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
Wishing Well
Nickelodeon
18:05
Alvinnn! és a mókusok
3x01a A karate kölyök
Új évad
M2
18:45
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
Savanah, az elefánt
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x73
M2
19:35
Moncsicsik
Sylvus dühös lesz
M2
19:45
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
Fiúk kontra lányok
Kedd (június 5.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
11:00
Ici-pici cicák
1x33 Tejfog
Boomerang
11:35
Oddbods - A sorozat
Jeti
Félévadzáró
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x04b
Viasat6
15:35
Yu-Gi-Oh! Zexal
1x47
Viasat6
16:35
Dragon Ball Super
4x05
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
Tad, az ejtőernyős / Lakatlan sziget / Daffy a mocsárban
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
Stuck Together
Nickelodeon
18:05
Alvinnn! és a mókusok
3x01b A kivételezős
M2
18:45
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
Szellem az erdőn
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x74
M2
19:35
Moncsicsik
Kauri, a moncsibogár
M2
19:45
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
Víz, víz mindenhol
Sorozatzáró
Szerda (június 6.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
11:00
Ici-pici cicák
1x34 Búvárkodás
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x07a
Viasat6
15:35
Yu-Gi-Oh! Zexal
1x48
Viasat6
16:35
Dragon Ball Super
4x06
M2
16:35
Go Diego! Go
Halászkaland a lundákkal
Új évad // hétköznap
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
Tapsi a serpa / Malacvonat / A kacsa másol
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
Kaiju Kitty
Nickelodeon
18:05
Alvinnn! és a mókusok
3x02a Vissza az alapokhoz
Minimax
18:20
Éljen Julien király!
5x01
Új évad
M2
18:45
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
Almavölgyi vásár
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x75
M2
19:35
Moncsicsik
A moncsibogárkő
M2
19:45
Sziklaszirti mesék
Lunda gyakorlat
Új sorozat
Csütörtök (június 7.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
Nick Jr.
11:00
Ici-pici cicák
1x35 Álom kívánságra
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x07b
Viasat6
15:30
Yu-Gi-Oh! Zexal
1x49
Évadzáró
Viasat6
16:30
Dragon Ball Super
4x07
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
A lovag és a főnixmadár / Vulkán-muri / Muzsikus kacsa
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
Hide N' Seek
Nickelodeon
18:05
Alvinnn! és a mókusok
3x02b A félévi értesítő
Minimax
18:20
Éljen Julien király!
5x02
M2
18:45
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
Karamella és Mogyoróvaj
Disney Csatorna
19:00
Soy Luna
2x76
M2
19:35
Moncsicsik
Az év moncsi-sütije
M2
19:45
Sziklaszirti mesék
A titokzatos tojás
Péntek (június 8.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
HBO GO
00:00
Tigris színre lép
Új film
HBO GO
00:00
Micimackó kalandjai
Új film
HBO GO
00:00
Micimackó és a Zelefánt
Új film
HBO GO
00:00
Ma-ma-mackók: Björn és Bucky
79-104. rész
Új részek
Nick Jr.
11:00
Ici-pici cicák
1x36 Képzelj kalandot!
Disney Csatorna
15:30
Kitty nem cica
1x08a
Viasat6
15:35
Yu-Gi-Oh! Zexal
2x01
Új évad
Viasat6
16:35
Dragon Ball Super
4x08
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
Kakasülő / Daffy, a gaucho / Mentsük meg Lomhalompot
Cartoon Network
17:40
Csoda Kitty
No Day Like Snow Day
Nickelodeon
18:05
Alvinnn! és a mókusok
3x03a A macskacsősz
Minimax
18:20
Éljen Julien király!
5x03
M2
18:45
Lexi és Lotti – Megbízható detektesók
Malac-panasz
M2
19:35
Moncsicsik
Tréfálkozó tsuruk
M2
19:45
Sziklaszirti mesék
A szuperhold
Szombat (június 9.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
06:00
Gyerünk, Pocoyo!
Játék / Teniszezzünk
M2
08:00
Teáscsésze mesék
A római mérleg
M2
08:15
Laura csillaga
Laura és a barátságfa
M2
09:20
Barátaim: Tigris és Micimackó
Picúr a nagyvilágban / Dalma és a köd rejtélye
Új évad // hétvégente
M2
10:30
Vampirina
Ki ijed meg a végén? / A pornyuszi
Disney Csatorna
10:30
Bizaardvark
2x15 Clash of the Superfans
M2
13:10
Kalandozások a világjáró nagypapával
Sarkvidéken / Tűzhányón
M2
14:15
Hollócska, a kis rosszcsont
Szülinapi hősök
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
A szerelem vak / Dzsingiz Cal / Kemence
Minimax
21:50
Croodék - A fény kora
3x11
Vasárnap (június 10.)
Csatorna
Idő
Műsor
Epizód
M2
06:00
Gyerünk, Pocoyo!
Bújócska / Bulizzunk
M2
08:00
Teáscsésze mesék
A mortarium
M2
08:15
Laura csillaga
A fogfájás
Nickelodeon
08:25
Regal Academy
2x11 Hercig hercegek
Nickelodeon
08:55
Regal Academy
2x12 Az ártány sárkány
Nick Jr.
09:50
A mancs őrjárat
4x25 A Humdinger baba megmentése / A pinata megmentése
Új rész
Cartoon Network
10:15
DC Superhero Girls - Tini szuperhősök
Áramszünet
M2
10:30
Vampirina
Valentin nap / A helyettes tanár
M2
13:10
Kalandozások a világjáró nagypapával
Gejzírek és fortyogók között / Óriás zuhatagok alatt
M2
14:15
Hollócska, a kis rosszcsont
A bátorságpróba
Boomerang
16:40
Új bolondos dallamok
Nagy amerikai regény / Holmes, a kacsa / Az elsőszámú nagypapa
Nickelodeon
18:10
Tini Nindzsa Teknőcök
5x18 Körözés alatt: Bebop és Rocksteady
Nickelodeon
 19:05
Veszélyes Henry
4x04c Danger Games 3
Minimax
21:50
Croodék - A fény kora
3x12